předčasná ejakulace

 

O problémech v intimním životě je třeba mluvit a současně je třeba vědět, jak je řešit. Jestliže vám to v partnerském vztahu neklape a na vině je nefunkčnost pohlavního údu, je na čase se postavit problému čelem. Existuje několik řešení, které vám pomohou vrátit sexuální život do běžných kolejí a užívat si intimních chvilek!

Nemusíte hned běžet k lékaři!

Problémy s erekcí či předčasná ejakulace trápí velké množství mužů. Ze všeho nejdříve je nutné řešit podstatu problému. Někdy například nedojde ke ztopoření jen z toho důvodu, že intimní chvíle nebyla dost vášnivá, protože že se ze sexu stal stereotyp. V prvopočátku se tedy nebojte mluvit o vašich touhách a sdělte je vaší partnerce. Někdy stačí i to, když si společně zahrajete divadlo – například pán a jeho otrokyně a problém se tím vyřeší. Délka sexuálního styku je ovlivněna i vaší fyzickou kondicí. Snažte se udržovat fit a vyvarujte se například kouření. Je třeba dbát na správný přísun vitamínů a minerálních látek, které přispívají ke správné činnosti lidského těla. Rozhodně také nelze předpokládat, že pokud se před sexem posilníte alkoholem, bude vše fungovat na 100 %.

Pomoc od doplňků?

Mnoho můžu se při řešení problémů spoléhá na doplňky stravy, v jejichž složení se nachází látky prospěšné pro mužský organismus. Mezi oblíbené patří například přípravek Kamagra. Jedná se o volně prodejný přípravek, který obsahuje látku sildenafil citráte. Mezi hlavní účinky látky patří stimulace prokrvení penisu. Právě prokrvení je důležité pro dosažení erekce a dlouhé výdrže při sexuálním styku.

Lékař musí o problémech vědět

Problémy s erekcí rozhodně nesmíte brát na lehkou váhu. Jejich příčina může být mnohem vážnější. Jestliže problém přetrvává a v případě, že v penisu cítíte i bolest, je třeba vyhledat lékaře a nechat se vyšetřit. Příčinou totiž může být i nebezpečná rakovina varlat!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno