montérky

 

Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak nastává otázka, co dát pod stromeček svým nejbližším. Ale jaký dárek je ten nejlepší pro tátu, přítele nebo sourozence, který tráví svůj volný čas v dílně nebo garáži? Tím ideálním dárkem je pracovní oblečení, které je zahřeje, ochrání a poslouží jim při práci.

Montérky pro každého

Kvalitní montérky potěší každého kutila, který se při práci občas umaže a potřebuje se zároveň chránit. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a vaši blízcí ocení především jejich zateplení či kapsy a úchyty na nářadí, které jsou nepostradatelné. Mezi nejoblíbenější a nejprodávanější typy montérek patří montérky s laclem a do pasu, tedy bez laclu.

Existují montérky všech velikostí a druhů, což vám umožní vybrat takové, které jsou vhodné přesně pro druh práce, kterou váš blízký vykonává.

Například můžete vybírat z:

  • Montérek s reflexními pruhy – jsou vhodné pro práce poblíž cest a silnic. Reflexní pruhy jsou umístěny na nohavicích nebo po obvodu v pasu.
  • Montérek se zateplením – navržené pro práci v zimě a při nízkých teplotách.

Kvalitní rukavice pro jakoukoli práci

pracovní rukaviceKvalitní rukavice nemohou chybět v žádné výbavě správného kutila nebo pracovníka. Můžete vybírat z textilních nebo kombinovaných rukavic pro běžnou práci. A pro náročnější práci můžete zvolit speciálně povrstvené, antistatické nebo neprořezné rukavice navržené tak, aby vyhovovaly i těžším a specifickým pracím, a přitom plnily i ochrannou funkci. 

Pokud chcete svým nejbližším se zálibou v kutilství věnovat jedinečný a zároveň užitečný dárek je nejlepším řešením právě oblečení, které využijí při práci. Navíc vlastní výšivkou dodáte vašemu dárku originalitu, která potěší každého.

TIP: BRUDRA, výrobce a prodejce pracovních oděvů v Praze, nabízí širokou nabídku oděvů a ochranných pomůcek pro jakoukoli práci, ať už na vlastním projektu nebo i v zaměstnání. Najdete zde kompletní sortiment, který vás obleče od hlavy až k patě. Pro nákup můžete využít e-shop nebo rovnou navštívit kamennou prodejnu.

Originální výšivka na počkání

Pokud bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí, můžete využít možnost vytvoření výšivky na počkaní a originálně tak ozvláštnit svůj vánoční dárek. Výšivkou může být jakýkoli text, který můžete doplnit obrázkem nebo logem. Speciální vyšívací stroje a software totiž dokáží na oblečení vyšít jakýkoli obraz či text jakéhokoli tvaru a velikosti. Široká nabídka barevných nití dokáže vytvořit i výšivky s náročnými odstíny barev. Vyšívání na oblečení na počkání vyřídíte na prodejně BRUDRA v Radotíně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno