párty stany

Oslavy narozenin, jmenin, setkání s přáteli, mejdan pro -náctileté, ale i after party u bazénu. Veškeré letní dění v exteriérech se neobejde bez inventáře, který ochrání před přímým slunečním zářením, vytvoří stín a navíc slouží i jako „mokrá varianta“.

Ještě předtím, než se pustíte do plánování podobné venkovní akce, je třeba si uvědomit, že bez party stanu to půjde jen těžko. Mobilní přístřešek dnes splňuje standard pro konání amatérských i profesionálních setkání. Organizátoři jsou si dobře vědomi skutečnosti, že provizorní přístřeší je základem pilířem oslav a na jeho zajištění je třeba myslet s předstihem. Půjčovna party stanů v Praze by o tom mohla vyprávět. Poptávka mnohdy převyšuje nabídku, proto poskytovatelé služby neustále rozšiřují sortiment, aby byli schopni reagovat pružně.

Mobilní zázemí

Vybírat je možné z několika typů stanů. Nůžkový stan Easy-up o rozměrech 3×3 metry, je oblíbený díky své prostornosti a snadné manipulaci. Ještě větší plochu nabízí stan Easy-up o rozměrech 6×3 metry. Velmi dobře se hodí jako zázemí pro poskytnutí light rautového občerstvení nebo pro chvíle oddychu od korzování a společenského konverzování. Místo je přímo stvořené pro takzvanou „oázu klidu“, k níž automaticky patří i plac k sezení. Bude-li organizátor potřebovat pronajmout pivní sety, doporučujeme vybrat ty nejstabilnější, v kombinaci dřeva a kovu.

mobilní stany

Stany lze vzájemně propojovat a vytvářet tak ucelený chráněný prostor. Pakliže je třeba ještě více variability, do třetice z výběru poslouží stan trubkový. Je možné ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC.

Dokonalý servis

I ta sebelepší příprava by byla nedostatečná, kdyby na akci chyběl dobrý catering a společenské vyžití. Abyste se stali těmi nejlepšími a nezapomenutelnými hostiteli, rozhodně nešetřete na kvalitě, se zlou byste se potázali. Ty tam jsou doby, kdy se na akci narazil sud piva a na ohni opekl špekáček. Doba se posunula a s ní i vývoj recenzí a hodnocení. Základem dokonalé party je mini raut, skvělá muzika a možnost koupání se v bazénu. Vsaďte na gril, díky němuž se budou přítomní olizovat nad steaky, burgry a zeleninou v podání „ala BBQ“. Pakliže jste se právě zalekli, že taková akce je nad vaše možnosti, nevěšte hlavu. Náklady ve skutečnosti nejsou nikterak závratné a s trochou organizačního talentu ji zvládne opravdu každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno