jak zhubnout po vánocích

jak zhubnout po vánocích

 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Celý rok se člověk drží, vyhýbá se sladkostem, tučným pochoutkám a jiným postavě nesvědčícím a nezdravým jídlům. Na závěr roku však přichází období, kdy je skoro všechno dovoleno. Můžeme bez omezení konzumovat cukroví, bramborový salát, chlebíčky a víno. Snad na nás působí ta uvolněná atmosféra, díky které nevnímáme žádné starosti běžného života.

Jenže po Vánocích často přichází období výčitek, odříkání a hlavně hubnutí nabraných kil. S Novým rokem je jedním z nejčastějších předsevzetí hubnutí a zbavení se tukových polštářů. Někdy však nezabírají ani ty nejúčinnější diety či cvičení. Bohužel ne každý má takové predispozice, že mu stačí nasadit dietu zdravého životního stylu a trochu toho cvičení, a hned se mu začne formovat postava do vysněných tvarů.

Pokud patříte k jedincům, na které diety ani cvičení nezabírají, pak pro vás může být řešením ultrazvuková liposukce, která je bezbolestnou metodou tvarování postavy a odstraňování tukových polštářů.

Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce je nejmodernější operační metodou, která vám pomůže zbavit se nadbytečné tukové tkáně z podkožních zásob, které jste nabrali například právě přes Vánoce. Zákrok je bezbolestný, protože je prováděn pomocí ultrazvukové sondy, a navíc přináší trvalý efekt. Ve srovnání s jinými metodami liposukce je bezkonkurenčně nejbezpečnější a nejšetrnější metodou. U ostatních metod většinou nedochází k vypnutí pokožky, zákroky jsou bolestivější a rekonvalescence delší než u ultrazvukové liposukce.
V podstatě by se dalo říci, že body, ve kterých se ultrazvuková metoda odlišuje od jiných typů liposukce, jsou i jejími nespornými výhodami. Kromě již uvedených výhod vás určitě potěší okamžitý a trvalý výsledek a možnost odsát více oblastí najednou.

Liposukce s pomocí VASER Lipo®

přístroj vaser lipoPokud se i vy po Vánocích rozhodnete nadělit si opožděný dárek a dostát svého novoročního předsevzetí, můžete ultrazvukovou liposukci vyzkoušet i vy. V České republice se liposukce provádí nástrojem VASER Lipo®. Liposukce VASER Lipo® se provádí v celkové anestézii, a to pomocí ultrazvukové sondy, která vysílá energii působící na stěny tukových buněk. Tuk následně kapalní a je odváděn z těla.
Po zákroku se můžete těšit na okamžitý efekt a kratší dobu rekonvalescence. Neměli byste se setkat ani s modřinkami a otoky jako u jiných typů liposukce.
Moderní metoda přináší možnost užít si Vánoce bez omezení a zbavit se kil, které nejsou jen následkem Vánoc, a to všechno bez bolesti a bez stresu.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak jsem vyzkoušela všechny možné diety, podařilo se mi najet na myslím, že racionální jídelníček, chodíme cvičit 4-5x týdně, ale já ten zadek ne a ne ukecat aby se hnul z místa 🙁 Holt geny naší rodiny se nezapřou…. Tak jsem začala přemýšlet, že bych si trošku vypomohla a využila službu profesionálů, a je pravda že to nevypadá vůbec špatně

  2. Asi ten ultrazvuk vyzkouším. Zhubla jsem již několikrát a pokaždé přiberu jako jojo znova.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno