sukně
Zdroj: EkaterinaSGuseva / Shutterstock.com

Sukně je nesmírně univerzální a atraktivní kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Dokáže totiž velmi rafinovaně zakrýt nedokonalosti postavy, ale také umí zvýraznit její přednosti a podtrhnout ženskou krásu. Naučte se sukně nejen nosit, ale také je správně kombinovat.

Jaké sukně vybrat?

Pokud máte štíhlý pas, vyplatí se kupovat áčkové sukně s úzkým pasem a rozšířeným spodkem, které vytvoří dojem dokonalé siluety přesýpacích hodin. Jestliže máte spíše větší bříško, budou lepší sukně ve splývavějším střihu. V tomto případě také šetřete s barvami a vyberte si spíše tlumené odstíny, které dokážou zakrýt spoustu nedostatků. I dlouhé sukně mohou být na jaro skvělou volbou, ale buďte opatrní s volbou délky. Pokud se totiž netrefíte, může vám delší sukně zbytečně zkracovat nohy a působit nehezky.

Co k tomu?

Na jaře nebo na podzim budete k sukni potřebovat bundu, která vás zahřeje. Počasí je dost nepředvídatelné a nějaká pěkná bundička jistě přijde vhod. Dobrou volbou mohou být třeba trendy riflové bundy, která se hodí takřka ke všemu. Odpoledne ji navíc můžete snadno přehodit přes rameno, až bude tepleji. Hitem je také klasický kožený křivák nebo koženková bunda. Ideální jsou kratší střihy do pasu, které podtrhnou tvary ženské postavy a může je nosit prakticky kdokoliv.

A co kabáty?

Ani v zimě se není třeba se sukní vzdávat, ale nezapomeňte si k nim pořídit slušivý kabát. Kabát by měl být více elegantní a ideálně v univerzální barvě, jako je černá, tmavě modrá nebo béžová. Velmi oblíbený je typ župan – jednoduše střižený kabát, který se zavazuje v pase. Určitě vsaďte na kvalitní materiály, ideálně vlnu, která vás v zimě skutečně zahřeje. Stále moderní jsou i různé kožíšky, byť dnes již hlavně z umělé kožešiny. Je ale třeba pamatovat na to, že jde o výrazný kousek, který se hůř kombinuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno