příjemné deky

 

Pokud chcete bydlet v dokonalém domě nebo bytě, je třeba zaměřit se nejenom na výběr kvalitního nábytku. Roli dnes hraje také celkové sladění barev. Jak na to, abyste zaručeně nebyli zklamáni? Cesta je poměrně jednoduchá. Ukážeme vám, jak na to. Prvním krokem je určitě výběr dominující barvy, která by měla jednotlivé místnosti spojovat. Velkým hitem je v současné době barva:

  • Fialová
  • Červená
  • Zelená

Pokud máte jasno, je možné volit jednotlivé doplňky tak, aby s danou konkrétní barvou ladili. Stačí přitom jenom drobnost, jako teplé deky umístěné na vašem gauči, stejně jako na vaší manželské posteli v ložnici. Vyjdou na pár korun a přitom skvěle vypadají. A zároveň jsou i velmi praktické.

Zaměřte se i na oblast oken

Ani tu není radno podceňovat, jelikož právě odtud pravidelně přicházejí do našeho interiéru sluneční paprsky. Pokud budeme konkrétní, jsou hitem posledních let moderní japonské stěny. Ty nemusí být jenom bílé, jelikož zajímavý odstín, nebo jenom originální motiv mohou posunout celé jejich využití o pořádný krok kupředu. A to mimo jiné také proto, že prosvítající slunce může konkrétní barvou celkem zajímavě rozzářit celý pokoj, a přitom vás přímé sluneční paprsky rozhodně nijak oslňovat nebudou. Pokud však chcete zůstat u tradice, doporučujeme vám žaluzie, stejně jako klasické závěsy.

Schovejte vše, co interiér ruší

Pozor také na prvky, které mohou celkovou sladěnost interiéru narušovat. O co se může jednat? Třeba o plynové kotle. V koupelně to zase mohou být elektrické ohřívače vody. Proto neváhejte a vyberte si bojler, který budete moci skrýt. Dnes už existují i varianty, které lze umístit do vodorovné polohy, díky čemuž ho lze ukrýt třeba do na první pohled běžně vypadajících úložných prostorů. I díky tomu budete mít jistotu, že nejenom vy, ale případná návštěva bude váš byt nebo dům jenom chválit a bude z něho doslova unesená.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno