Bartošová a Ryhchtář píšou deníček

Bartošová píše deníček

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Paní máma a pán táta píší svůj debyldeníček jednou týdně. Musí dodržet jen dvě podmínky: psát  a odevzdat ke korekci. Pán táta (v budoucnu možný adept na pán máma v ústavu Plzeň Bory) píše písmem rovným, tučným a pevným, paní máma (v budoucnu dost možná služka v Italském hrabství) své myšlenky píše kurzívou a tence jako její hlásek…

Dobrý den, debylové…

Miláčku, víš, co se ti hned na začátek udělám?

To začíná pěkně, hned mi budeš něco dělat, jo?

Ale ne, jen jsem si nikdy nepsal debyldeníček, já vlastně vůbec nejsem žádný debyl a teď najedou debylníček.

Já si psala debyldeníček naposledy včera, ale to nevadí, bude to fajn, uvidíš. A lidi to stejně nebudou číst, hlavní je prý psát, knížku jsem taky nedopsala a peníze jsem dostala, lidi to už znají.

No, asi bychom měli nějak ten první článek pojmout ve smyslu, že máme letos velké výdaje, ale zase si říkám, že na to bude čas až budu sedět, ty, co to čtou, asi budou spíš zajímat jiné věci…

Takže já Itálii a ty soud? A neprohodíme si to? Pojď nahoru bude to tak lepší a to by mohlo být zajímavé.

Tak dobře.

Měl jsi to stání s Macurou. Moc se mi Macura líbil a vypadal tam opravdu jako pravý chlap. Že ses hájil sám blbe ti ale nemůžu odpustit. A pak to, cos řekl, když jste se venku potkali, že sis raději neskřípnul spodek. Proč ho neposlechneš a nevrátiš se k bývalé ženě? Už k tobě nechovám city, ty se chováš ke mně jako debyl. Já to vlastně četla až někde v bulváru, vůbec jsem to nevěděla protože jsem pořád tak trochu mimo, ale i tak mě to dojalo že mě pořád chce, chtělo by to skleničku.

Naopak ta tvá Itálie to byl úlet. Více jak dva týdny a nikdo z nás neutratil ani korunu :-D. Letos by tě mohl někdo „vzít“ do Dubaje jak jsem ti slíbil. Von to hledání zase někdo zacáluje. Mně se líbilo i to jak jsi byla statečná u toho zubaře a ukradla mu medvídka. To se nepovede každému. Sám se děsím dne, kdy si svého medvídka dám do pořádku já. Muselo to bolet pana doktora, ale bylas taková, no prostě statečná a rychlá a on si koupí jiného.

Měla jsem tě v sobě a přijela návštěva, skvěle jste se o mě starali, já tě nemít, tak se k tomu nedokopu, k ničemu se nedokopu, nejsem zlatokdokopka.

Musíš jí letos všem ukázat. Když jim jí ukážeš, bude to dobré, uvidíš, máš plno práce, lidi tě mají v paži a chtějí tě vidět opět namol. Já myslím, že ti bude dobře. Doma i na jevišti, ale ty se musíš snažit abych se měl lépe. A jak někde ujedeš pouze na sodovce, hned to napíšu tady do toho debyldeníčku, bude to takové naše zrcadlo.

No, já jsem pro…

Uvidíme, miláčku. Hlavně nám lidi musí věřit, že to pití je pravdivé, že píšeme sami a že víme pro koho. To je také asi na místě říct, že pro nás není eXtra.cz jen kšeft, ale i výdělek. Než nám lezli do prdele byl to pouze plátek, čteme to skoro od začátku a byl to teda hnus, tak snad opět uděláme ostudu a vyděláme.

Já bych hlavně ráda byla v kontaktu se všemi. Těm bych chtěla vzkázat, že když napíšete, nepřečteme si to. Nečteme ani stránky, ani facebook.

To je pravda. Budeme rádi, když raději nenapíšete. Třeba nám ale sdělíte svůj názor jak si uklízet před vlastním prahem, jak být kundou nebo jak řešit chucpy a žebráky.

Myslíš, že to bude někoho zajímat?

Myslím, že nebude. Upřímně se tím trápím, já chci, abys hlavně byla opět co nejdál a zase vydělali nějakou tu korunu z reportáží. Aby celý ten rok, co nás čeká, byl stejně dobrý jako ten loňský. Ty krčíš rameny, tak já to nějak zakončím, tu naši nesmělou slátaninu. No, tohle tady v tom debyldeníčku, to jsme my dva, ne fantazie novinářů, ale jen a pouze my dva. Tak s námi mějte trpělivost, máme těch nových začátků před sebou víc. Já budu začínat tam kde před lety v slušivém erárním oblečku a ty tam kde jsi skončila včera. U Čucíku. Tak se budeme těšit za týden.

Ahoj

Vaši Trollové

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Příspěvek byl doručený emailem a redakce nenese žádnou odpovědnost za jeho obsah.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

5 KOMENTÁŘE

  1. Asi nejsem jediná,ale postrádám jakkýkoliv smysl tohohle članku!! Nejsou jediní kteří mají tyto problémy,ať je mají nebo ne,ale média se začnou o tuhle problematiku zajímat až když se v jeho „čele“ objeví nějaká známá osobnost!

  2. Fotka povedená , je dobře že se o tomto párečku lidi zajímají a parodují.Horší by bylo kdyby se o ně nikdo opravdu nezajímal a nepsalo se o této dvojici nikde.

  3. Myslím se píše s tvrdým y a nezlobte s b..ale čekat,že budou mít fandové
    vysoké IQ,je asi stejně naivní jako hledání klokana v Antarktidě..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno