tic

 

Napadlo vás někdy, jak přišít knoflík bez jehly a nitě? Představte si, že taková varianta existuje. Nevěříte? Díky tic®si přišijete knoflík, i když vlastně vůbec neumíte šít. Nutno podotknout, že tuto parádní vychytávku využijí především muži. Na rozdíl od žen totiž neumějí ve valné většině šít a nosí mnohem častěji košile.

Nemusíte umět šít a je to!

Švédský nápad tic® je výzvou pro všechny muže, kteří nosí rádi košile. Malý výrobek, 40x48x4 mm si poradí rychle, elegantně a bez sebemenšího poničení látky. Je k dostání v černé a bílé barvě. Vše je uloženo v pěkné krabičce. Nemusíte umět šít a jako mávnutím kouzelného proutku si připevníte knoflík na správné místo. Kdy se bude tic® hodit? Jen si představte. Spěcháte do práce a najednou vám upadne knoflík. Tato malá nehoda postihne muže před důležitou schůzkou, večeří anebo v jiný nevhodný okamžik. Co teď? Přichází prostor pro tic®, geniální šití bez jehel a nití.

Tic® – pomocník do nepohody

Nadčasový produkt je spojován s mužským pohlavím, ale potěší i ženy. Když není po ruce jehla a nit a není času nazbyt. Která dáma u sebe nosí jehlu a nit s odpovídající barvou své halenky? Inovativní kvalitní pomocník v nouzi se během pár sekund postará o našití knoflíku. Nemusíte být zrovna příliš zruční, abyste tic® správně použili. Stačí se jen držet jednoduchého návodu.

Pohodlné rychlé šití knoflíků

S tic® už si nebudete lámat hlavu, jak bez starostí přišít knoflík. V místě, kde chcete umístit knoflík, zatlačte část s dvěma ostrými hroty zespodu látky košile a propíchněte jimi látku. Z vrchní strany vložte na dva ostré hroty knoflík a stlačte druhou část s dvěma dutými špicemi do roviny knoflíkových dírek. Pak stiskněte obě části, dokonale do sebe zacvaknou. Jednou rukou stačí knoflík přidržet a druhou rukou pootočit kloubem tic® 2 x vpřed a vzad kolem knoflíku, dokud se neodlomí. Nemusíte umět šít a práce je hotová!  


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno