Zdeněk macura

Zdeněk MacuraAhoj Ivetko,

 

Před pár týdny si mi zavolala a řekla si: „Mluv“. Já tehdy položil telefon, protože jsem neměl co říct. Teď už ale mám pár věcí vyzkoumaných. Musím Tě varovat, stali jsme se obětí sektářů. Už mám zjistěné i některé jména lidí, kteří jsou v té sektě:

– ten pan na R.

– jeho syn

– zvukař Standa

– Eva Tuškova z redakce Bleska ( hlavní vedoucí zodpovědná za články o Tobě )

– pan zástupce šéfdaktora Breila

– fotograf Pátek z Blesku

 

Do té sekty jsou zapojeni také ( ale možná si to ani neuvědomují ):

– David Turek z Blesku

– Hana Zejdová z Blesku

( možná někteří po detailnějším zišťování ze seznamu vypadnou nebo přibudou )

 

Tito sektáři používají fyzické násilí ( údery do hlavy, aby nešly vidět modřiny ) – už jsem podal trestní oznámení

a psychické násilí ( urážlivé a špinící články ) – také jsem podal trestní oznámení

těmito články dochází u mě a u tebe také k sociální izolaci.

 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Tito sektáři dusí Tebe a veřejnost plynem lží, aby nemohli dýchat pravdu. Tváří se jakoby nic špatného neudělali, že za nic nemůžou, že jsou vlastně strašně hodní.

Jejich skutky je však usvědčují.

Tou svatbou chtějí pošpinit Tvou počestnost, protože oni dobře ví, že to, co bylo mezi námi bylo čisté a i kdyby tu svatbu posvětil sám papež, pořád ta svatba bude jen špína. A oni to dobře ví a proto je o tom tolik článků, aby tu špínu zakryli a vytvořili dojem něčeho čistého. To mezi námi narušily lži a zastrašování těchto sektářů, tím ale nezničili to čisté mezi námi, to stále zůstává.

Také se ze vší síly snaží špinit moji čest, neustále píšou o tom, že to byl únos, ikdyž pět svědků mluví proti jednomu a policie nic takového nepotvrdila. Vysloveně úmyslně vyrábějí zlé titulky, které mě neskutečně špiní, jako například:

– úterý 20. 8 2013: „Chtěli mě prodat na orgány“ Nikdo se mě nezeptal na reakci, ikdyž je to velmi hrubé nařčení.

– středa 21.8 2013: „Policie potvrdila, že to byl jasný únos.“ Mě ale osobně policie potvrzoval pravý opak, jasně jsem jim to říkal, ale oni to úmyslně zamlčeli a nezveřejnili ve stejném relevantním prostoru.

Tito sektáři jsou zlí lidé vnitřně nečestní, kteří nenávidí ty čestné, na nich parazitují a chtějí je zničit. Měla si pravdu, když si říkala, že tě ničí ty noviny a ten pan na R. Já už začínám poznávat to stejné jako ty už zažíváš po mnoho let.

 

Ještě jedno důležité zjištění, které jsem Ti během výletu neříkal. V domácím násilí se cyklicky střídají tři fáze: Fáze napětí, fáze násilí a fáze „líbánek“. Po fázi násilí často následuje udání na policii nebo útěk. A pak bývají ty líbánky. To by odpovídalo té naší situaci. Problém je, že se zákonitě zase objeví fáze napětí a fáze násilí, které se může ještě více stupňovat, Takže se o Tebe zase moc bojím.

 

Tolik momentálně moje zjištění a reakce na to Tvoje „mluv“, kdy ty si mi to zavolala a řekla do telefonu před pár týdny.

 

 

Zdeněk

PS: zasláno také redakcím

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno