Antistránky Ivety bartošové

Iveta Bartošová houpačka české populární scény slaví v dnešní den 48 narozeniny. Fénix tisíckrát vstanuvší z popela se blíží k abrahámovinám, leč skutečnost s tělesnou schránkou bude asi zcela jinde. A k narozeninám patří i dárky. Jeden takový si neodpustila ani komunitní stránka na facebooku, která Ivetu Bartošovou už několik let  provází jejími skandály, pády a několika tisícovými návraty. Antistránky Ivety Bartošové nadělili padlé hvězdě věnec plný láhví s alkoholem včetně upřímného věnování „ Všechno nejlepší Ivetce k narozeninám přejí členové a vedení Antistránek Ivety Bartošové.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

dárek Ivetě Bartošové

Netradiční dárek je spojován s její alkoholovou aférou, která podle názoru lidí na internetu  z největší pravděpodobnosti nikdy neskončila a jako jediná vstává  z popela jako Fénix každým dnem.  Iveta Bartošová ještě v lednu měla stránku plnou nasmlouvaných koncertů, dnes je tam prázdno a pusto. Ruší jeden koncert za druhým, případně jej ruší pořadatel. Stojí za tím nespolehlivost nebo opravdu nevyléčený operační zákrok, který podstoupila v lednu tohoto roku. Iveta je známa tím, že se u ní vše léčí podstatně déle než u normálního člověka. Doba léčení bez problému přesahuje i několikanásobek doby obvyklé. V neblahé paměti máme její zlomenou klíční kost kterou úspěšně léčila více jak rok a nebude tomu jinak ani v případě zubního chirurgického zákroku, který provedla Esthesia klinika rodinného zdraví a krásy  v Praze. Ta preventivně ze svých webových stránek raději odstranila  fotoreport z operace a následní prohlídky, aby si neudělala ostudu. Iveta se vymlouvá vždy a všude, její prioritou je být raději utrápená a litovaná lidmi, než spokojenost fanoušku jak na svých stránkách tvrdí. Je evidentní, že houpání nahoru – dolů je spíše moment té dané chvíle než opravdový problém. Jak jinak si totiž vysvětlit fakt, že bez problému vystoupila 14.2 ve Staré roli a hned týden nato  v oblíbeném Zaječí. Případně se 15.3 drápat na Říčanský hrad a mezi tím fotit usměvavé pózy pro media. Tohle si opravdu nemocný člověk dovolit nemůže.  

Nicméně ani zvláštní nemoc ji nebránila dnes navštívit kadeřnické studio Monami.  Podle našich informací ji vlasy upravuje kadeřník Jiří Hrabal, který své služby zdarma nabízel na všech známých a dostupných stránkách Ivety na facebooku. Jak je vidět přání mu bylo vyslyšeno, teď už jen zbývá čekat kdy Iveta obviní i studio z toho že špatnou péči má bolesti vlasů a nemůže proto vystupovat.

Jedno však očekávat zcela jistě můžeme. Fotografie v nějaké příjemné restauraci, které bude prodávat za nekřesťanský peníze nějaká fotobanka. Protože Iveta už se umí jenom fotit a z toho žije. A považte kdo by nechtěl vidět strašně nemocnou Ivetu, která z posledních sil spolu s manžílkem Josefem Rychtářem oslavila u perlivé vody své narozeniny. A možná se taky dovíme co za infantilní dárek věnoval své manželce Josef. Snad její křehkou hlavinku někdy napadne myšlenka zavést si do domu v Uhříněvsi  online kamery. To by teprve byla podívaná za všechny prachy. Ale to až ustoupí bolest po operačním zákroku. Dejme tomu dva roky, přeci jen bolest a léčení u Ivety Bartošové je jaksi delší. 

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Facebook


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno