Iveta Bartošová ruší koncerty

Iveta Bartošová ruší koncertyStálice populární hudby zuby nehty, fénix co tisíc krát uhořel a vstal z popele Iveta Bartošová ruší jeden nasmlouvaný koncert za druhým.

A aby to nebylo málo nezájem lidí o její vystoupení, kterých ztropila ve sklonku své kariéry už dost ruší své nasmlouvané koncerty i pořadatelé. 

Jeden za druhým třeba zavřou hospodu, nebo naopak bez slova zruší koncert a není se čemu divit 🙂

Iveta Bartošová už netáhne masu devíti lidí jako dříve. 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Dům kultury Ostrava
Dům kultury Ostrava

Jak zveřejnil na svých stránkách  Dům kultury města Ostravy „Pro malý zájem diváků se překládá koncert Ivety Bartošové z původního 25. března na 15. května 2014. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.“ Nezbývá než jen doufat že do této doby se ještě někdo nalepí na reklamní tahák v podobě Ivety Bartošové.  Možná totální nezájem způsobilo i video které mělo upoutat pozornost při nákupu lístku zveřejněné na stránkách Domu kultury. Iveta je tam na koncertu ve Svitavách kde hned zpočátku vypadá jako v šestém měsíci těhotenství nebo špatně upravená zabíjačková pochoutka.

Prostějov
Prostějov

Tohle ale není jediný koncert který zrušil pořadatel z nějakého důvodu. Taky „koncert“ jak tomu říká administrátorka stránek klubu IB,  který měl proběhnout zítra ve 21:30 ( no považte v tak zajímavou hodinu když otevírací doba je od 21:00 hodin) v disko clubu Dyleň Marianské Lázně byl pořadatelem zrušený. Přesun na měsíc listopad dává jen tušit že něco není v pořádku. Ještě 16. března lákal na svých facebook stránkách k zakoupení lístku. Opět nezájem nebo v tom  Iveta opět lítá? Nebo snad pořadatel pochopil že na otvíračku sotva někoho přiláká i kdyby tam měla Iveta házet sebou o reklamní bannery jak je tomu ve známém videu z Pražského kasína Heja Heja? 

Na stránkách Ivety Bartošové už nějakou tu dobu vládne takzvané škrtání. Velkolepé plány upadlé hvězdy popu na koncerty a vystoupení, zejména po klubech a restauracích vlasti České a Slovenské se najednou mění v torzo a  pár štěků (celkem 4!)   až do října 2014. I když se jedná zejména o velkolepé „live“ koncerty s kapelou je možné že fanoušci stejně jako v Ostravě pro nezájem ostrouhají. V Prostějově je rozhodně větší poměr neprodaných vstupenek jako prodaných. A to velkolepé vystoupení má být už za necelé tři týdny. Další květnový „megakoncert“ má být v Šumperku, tam se lupenky na bývalou zlatou slavici zatím ještě ani neprodávají a proto je namístě otázka jestli není vhodné zahájit předprodej co nejdříve 🙂

Několik koncertů slavné hvězdy bylo zrušeno bez dalších diskuzí. Např. Piano club Trenčín napsal pouze „Koncert Ivety bartošovej je zrušený! Lístky môžte vrátiť na predajných miestach. Ďakujeme za pochopenie.“ žádné další vyjádření prostě bez slova zrušen. Benešov bez připomínek nikdo není schopen vysvětlit proč byl koncert zrušen, další byl údajně zrušen pro náhle uzavření klubu majitelem. 

Iveta nám nakročila do velkých plánů a měla by v tom pokračovat co nejdříve. Je těžké předpokládat jestli nemovitost a její náklady dokáže utáhnout sám Josef ( budiž mu přáno vše nej ke včerejšímu svátku) když jeho firma tak nějak……asi moc nehlídá podle svědků, ale zase když se člověk podívá na pekáč masa který fotobanka prodává tak se asi nemají tak zle. Lepí snad Macura i nadále pověstné igelitky na plot, nebo se jedná pouze o fikci a v pekáči skončilo něco co…..nebudeme raději přemýšlet. 

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno