Naše předpoklady se potvrdili, Josef Rychtář opět přebírá veškerou moc nad zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Po nedávném rozporu jejího správce stránek oficiálního fan klubu Ivety Bartošové Martina Diviše, kde jej Iveta nazvala „podrazákem“ a který si sice pozdě, ale jako jeden z malé většiny uvědomil, že Iveta už nikdy nebude Ivetou a svou roli vzdal, se zakývala židle i pod jejím PR manažerem Patrikem Petrem.

Celý její fan klub tak pod bývalým vedením Martina tak dostává trhliny a začíná se hroutit. Nepochopitelné útoky osob, které ještě v nedávné minulosti spolu opěvovali první slet členů fan klubu, na který údajně právě správce fan klubu propašoval novináře Luboše Procházku, tak jasně naznačuje, jak nejednotná a rozporuplná je ta hrstka lidí z jejího okolí. Lidí co věří ve velkolepý návrat. Nejvěrnější fanynky v celkovém počtu dvě, však brání Ivetu do krve o čem svědčí i dlouhá vyčítavá konverzace, mezi bývalým správcem a oběma dámami na stránkách fan klubu, které se očividně snaží vyvolat záchvat šílenství z ublížení Ivetě a nenávisti na život a na smrt, pro jasnou podpásovku.

V současné době Fan klub Ivety Bartošové čítá necelých 300 lidí, co je oproti minulým stránkám, které zrušil facebook, asi o cca 108700 lidí méně. V té době ovšem veškeré like bylo spíše založeno na takzvaném podvodním kliku, kde reklamní banner nabádal lidi, aby se podívali na zvracející Lucii Bílou, kde byl podmínkou lajk stránky. Možná právě proto se Iveta zcela jasně vyjádřila na přímý dotaz ohledně vztahu s Lucii Bílou, že s ní v kontaktu není a popravdě bych se Lucii ani nedivila, kdyby ještě cokoliv s ní chtěla řešit. V té minulé době, byl administrátorem stránek Josef Rychtář a jeho syn Honza, který nevybíravým slovníkem a neslušnou konverzaci dávali jasně najevo lidem, že jsou jenom a pouze odpadem společnosti. Mazali všechny příspěvky, které se jim nehodili do krámu, na ty ostatní nevybíravým způsobem reagovali a uráželi diskutující.
Správce stránek Ivety bartošové
Je pravda, že za správcování nových stránek Fan klubu, byla maximální cenzura a nikdo nemohl na stránkách vyjádřit jiný názor než ten kladný, ale stránky nebyli návalem nechutných urážek proložené. Dnes po vyhazovu Martina Diviše, který si dle facebook komunity a různých stránek s oblibou nechával říkat správče, se lze jen domnívat co se s jejími stránkami stane. Nejpravděpodobnější je, že opět vezme do rukou opratě její milenec a partner v jedné osobě Josef Rychtář, společně se svým nedoceněným synem Janem, u kterého se proslýchá, že je zamilovaný do Ivety až po uši, ale nedostalo se mu bohužel ani cti být jako jeden z devíti na srazu fan klubu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

O PR manažerovi Patrikovi Petrovi, jsem psala v souvislosti s neuváženým výrokem na stránkách televize Pětka, ohledně selhání Ivety v přímém přenosu. V článku, jsem uvedla, že Ivetu svým jednáním tahá ke dnu a dnes už manažerem není. Jak uvedl deník šip Josef Rychtář se evidentně bere i na tuto roli, a Iveta tak bude opět izolovaná od světa a lidí. Ve videu pán Rychtář jasně říká, že Iveta byla zklamaná z názoru lidí na online chatu denníku Blesk, což jednoznačně potvrzuje, že do současné doby byla držená v izolaci a vůbec nevěděla co lidi o ní říkají, nebo co si myslí. Možná právě táto skutečnost, ublížila Ivete nejvíce a proto musí svůj psychický stav řešit medikamentózně, právě tak jak jsme měli možnost vidět v živém přenosu televize Pětka.
Iveta bartošová a Josef Rychtář
Josef Rychtář evidentně neustál, že jeho milenka je více v televizi než tomu bylo v minulosti, kdy společně ruka v ruce byli na všech záběrech, které se kdy zveřejnili. Milenec, ochránce a možná i v budoucnu její manžel tak opět Ivetu drží ve své moci a budeme tak častěji vídat i jeho tvář, bohužel za poslední roky hodně sešlou tvář.
Nezbývá než dodat, že svět se posr…l a vrátil se tam kde byl. Nicméně, čekají nás zřejmě dny plné různých anatomických pojmů a určitě se přiučíme i něčemu novému. Do konce světa zbývá pouze necelý měsíc, snad to ustojíme ve zdraví.

VIDEO DENÍKU ŠÍP: ZDE

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

Zdroje. šip.denik.cz, facebook.com,

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

5 KOMENTÁŘE

  1. Dobře a pravdivě napsáno, ale ty hrubky…… prosím, mějte nás čtenáře rádi. Podezírám vás, že je to psáno s hrubkami schválně.

    • Dádo není 🙂 Víte, kdejaký hňup má dnes své noviny nebo internetový magazín, proč by jej nemohla mít obyčejná sedlačka, která celý den dřepí u plotny, nemá žádný titul a stěží dokončila základku ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno