Iveta Bartošová, opěvovaná hvězda českého nebe populární hudby, bulváru a v současné době taky hvězda reality show Televize Pětka, která jí snad jako jediná zatím drží sledovanost televize v mezích únosnosti, se opět objevila v televizi jako člověk, který se právě vrátil z hodně veselé zábavy.

Zpěvačka, která se už několik týdnů v hlavním vysílacím čase Televize pětka (v neděli a ve středu), nabízí pohledem do soukromí zkrachovalé hvězdy, kterou opět vynesou na zlatém podnosu do výšin s vyléčením od všeho zlého, přišla na live přenos do studia slušně řečeno celkem pod parou. Gestikulace a nakonec i artikulace zvedli vlnu nevole, jak u příznivců, tak odpůrců této televize a bohužel i Ivety.

Vyjádření jejího PR managera p. Patrika Petra na oficiálních stránkách Fan klubu IB,  působí v kontextu s uvedeným záznamem, docela směšně, dokonce si troufám napsat, že totálně zabíjí jak svojí  kariéru (jestli kdy jakou bude ještě mít)  tak možná další budoucí kariéru této hvězdy. Jeho vyjádření je totálně mimo realitu a vůbec nepomáhá zlehčit situaci, která včera nastala, naopak ji ještě více zamotává a čeří hladinu poklidného návratu Ivety, který má vyvrcholit koncertem v Lucerně.

 

 

Každý normální člověk (alkoholici by mohli potvrdit) ze záznamu musí poznat, že Iveta není zcela ve formě zdravé vyléčené hvězdy, jak se celou dobu snaží tvrdit jak v televizi, tak všem fanouškům, právě naopak. Je zřejmé že tu a tam před vysíláním požila něco malé, zelené, nebo jiné co lahodí jejímu gustu a nikdy to nepřestalo. Výmluvy na rýmu nebo nachlazení, tady jasně nemají oporu, protože každý z nás ví jak ta nemoc probíhá a jak poté vypadáme. . Otázkou zůstává, jestli televize Pětka, která ji domluvila sponzora na novou kuchyň, ještě pořád věří ve vyprodanou Lucernu. V této chvíli tomu věřím i já, protože podobné divadlo po extempore u Páska v Casinu, sotva ještě někdy uvidíme a proto to bude zřejmě poslední šance vidět komedii v poklidném vánočním čase, kdy budou na programu jenom pohádky a romantické filmy.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Vlna nevole, zklamání a nejistoty je od včerejška čím dále tím větší. Objevila se jak na stránkách televize Pětka, tak na oficiálních stránkách Fan klubu IB. Několik stovek komentářů si zasloužila i od antistránek této zpěvačky, kde je čím dál více cítit jistotu v tom co celou dobu na svých stránkách prezentují. Komentářů je nespočet, proto je zde uvádět nebudu a  není to v mých silách, vesměs se ale jedná o souhlasné komentáře stovek lidí.

Snad jeden  komentář stojí snad za všechny, který je ze stránek onoho buditele českého filmového nebe, bývalého  mecenáše Ivety, podle deníku idnes.cz snad i bývalého prostituta v Mnichově a ještě donedávna  proklamovaného produkčního ohledně koncertu v Lucerně pána Zdeňka Kubíka.

Nezbývá nic než jen doufat, že komedie v Lucerně bude stát opravdu za těch nejvyšších 390,- Kč a nikdo nebude litovat, že si v tento večer, před svátky raději nekoupil svařák u stromku na náměstí. Myslím si, že nám ještě ukáže a tento konec/začátek bude ještě pestrý.

 

Napsala: Kol

VIDEO K NAHLÉDNUTÍ:

Iveta Živě - 6. díl


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno