podraz fanklubu na bartošovou

Nic není nemožné, dokonce ani prohlášení správkyně fan klubu Ivety Bartošové, který se chlubí přívlastkem OFI, Renáty Musálkové. Tá totiž na facebook stránkach tohoto fan klubu prohlásila, na  připomínku jedné z jeho členek, o zaslání volných vstupenek na koncert, pro výdaje a energii právě protipólu  a to konkrétně antistránek Ivety.  Citujeme:

„domluvím to s manažerem,bude rád.Stejně by mu lístky ležely a tak budou aspoň využité a je jedno jestli fan nebo antifan….chceme přeci jen zaplnit Lucernu,o to nám jde  .“

Renáta Musálková tak nepřímo přiznala slabou zaplněnost jakéhokoliv vystoupení, navíc uštědřila tak pořádnou ránu Ivetě Bartošové, která podobný podraz z vlastních řad, rozhodně nemohla čekat.  Renáta Musálková se angažuje jako správkyně jejího fanklubu od poslední doby, kdy byl odvolán z této „funkce“ Martin Diviš. Bohužel volba to asi nebyla nejlepší. Jak zareaguje Josef Rychtář, když se doslechne o podrazu z vlastního fanklubu jeho ochránkyně a milenky? Bude Renáta Musálková i nadále správcem s podřezaným jazykem, který nedokáže udržet tajemství? Rozhodně to ale neprospěje Ivetě a jejímu 150-tému návratu.

Musálková podrazila Ivetu

Navíc táto žena jako účastnice, se veřejně pustila i do internetové soutěže „Sexy čtyřicítka“ časopisu Vlasta. Soutěž nazvala falešnou a neorganizovanou. Nevíme jestli k tomu měla důvod, nebo ji vadilo to, že se zatím drží pouze na osmém místě. Snad trochu soudnosti by rozhodně nezaškodilo. Ne každému, se totiž líbí, právě tento typ žen. Možná právě tá první je hezčí alespoň pohledem. Nesrší ji z něj arogance a nadřazenost. Proto snad z mého skromného pohledu, je na svém místě zaslouženě. Nicméně, i přes všechna úskalí této soutěže, se tam pořád drží a doufá. Nezrušila profil, neodstoupila ze soutěže 😀

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Renáta Musálková

Renáta Musálková v poslední době chrlí jednu perlu za druhou. Posledním počinem byl návrh na  vybírání členského poplatku a ověřování členů faklubu emailem i facebook jménem. Začíná se tak pomalu, ale jistě podobat uzavřené komunitě, která v tom lepším případě, nikomu  nezpůsobí ujmu na zdraví, v tom horším se stane osvícenou a bude mít své dítka pod svou mocí. Aštar Šeran by se mohl učit a jen tiše závidět. Totiž tohle je opravdu jediný nonsens a fanklub, kde jeho členové prochází tvrdou kontrolou a cenzurou práve v podání této správkyně. Nikdo jiný to nemá, a že jsou fankluby, které ani v začátcích nečítali pouze 440 členů 😀 To o něčem rozhodně svědčí, a proto se není čemu divit, že Iveta musí lístky rozdávat. Nemá totiž fanoušky, protože má Renátu Musálkovou. Tak ať si to užije.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: vlasta.cz, facebook.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno