Italská nakládaná zelenina
zdroj foto: foodparadise.cz

Italové jsou gurmáni. Jejich kuchyně je ve své podstatě velmi jednoduchá. Podstatou je kombinace kvalitních surovin. Patříte mezi milovníky italské kuchyně a chtěli byste si její skvostná jídla vychutnávat třeba každý den? Vaše cesta se musí ubírat jediným směrem…

Vyberte si z pohodlí domova

Aby se na váš stůl dostaly kvalitní italské suroviny, nemusíte nikam chodit. Vystačíte si s připojením k internetu a adresou foodparadise.cz. Jedná se o specializovaný internetový obchod, jehož sortiment tvoří vybrané italské produkty. Koupíte zde vynikající těstoviny. Doporučujeme například vaječné těstoviny Picagge, které se vyrábí z vajec a tvrdé pšenice a jsou ideální k přípravě zapékaných pokrmů. Mají zde i takové speciality, jako jsou rýže s lanýžem- ideální k přípravě pravého italského rizota- či speciální mouka z nejlepších sicilských mandlí a další. Velkou část nabídky tvoří konzervované produkty. Koupíte zde kapary, sušená rajčata, lanýže se vlastní šťávě a samozřejmě i pesto.

 

TIP: Nechcete se zdržovat se složitou přípravou oběda? Uvařte kvalitní těstoviny, přidejte k nim pesto, trochu kvalitního sýra a báječné jídlo je na světě!

Vaření italských jídel se neobejde bez dochucovadel. Ve vaší kuchyni nesmí chybět kvalitní olivový olej. Na foodparadise.cz mají i takové speciality, jako je extra panenský olivový olej s příchutí bílého lanýže a jiné. Dalším ochucovadlem je ocet – pořiďte si vinný, jablečný i balsamikový a dejte vašim pokrmům dokonalost! A co ještě nesmí chybět? Tipujete správně, je to víno. Italské víno je zpravidla svěží, ideální k lehkým jídlům a určitě se bude hodit i na letní chvilky relaxace.

Bonus pro vás!

Jistě se vám bude zamlouvat, že pokud na foodparadise.cz nakoupíte za více než 1000 Kč, celý nákup vám zdarma přivezou domů a velmi rychle!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno