dárky pro ženy
t

Potěšte ženu dle své fantazie. Největší úspěchy slaví odvaha, kreativita i praktičnost. Jinak se vybírá dárek pro manželku, kolegyni z práce anebo tchýni a babičku. Ne všichni jsou rodilí nákupčí dárků, i když se muži za svou nápaditost nestydí. Obecně muži vědí, co ženám udělá radost. V první řadě kvalitní kosmetika, parfémy, spotřebiče do kuchyně, nádobí, kvalitní nábytek a módní doplňky. Jisté je, že penězi také nepohrdnou. Někdy je lepší nechat výběr dárku na obdarovaném.

Kosmetika vládne u obou pohlaví

Často slýcháme, že se šampóny, tělová mléka, parfémy, šminky a celé sady balíčků kosmetiky nikdo nechce. Opak je pravdu. Kvalitní kosmetika má své vlastní postavení, již po řadu let. Jen je dobré vybrat opravdu seriózní značku a nespokojit se s málem. Potěší i ložní prádlo, oblečení, módní doplňky, kabelky, hodinky anebo šátky v oblíbené barvě. Vždy se cení i hodnota výrobků. Nikdy nekupujte to, na co nemáte. Ženy jsou přes všechnu marnost praktické.

Šperky ženu zdokonalí ve všech detailech

Snad nejzajímavější dárek, šperk, nikdy nezklame. Tento drobný předmět lze zakoupit v nejrůznějších provedeních. Náušnice, prsteny, náhrdelníky, řetízky, náramky rozehřejí i tu nejvíce studenou ženu. Bižuterie není k obdarování vhodná. Vždy si zjistíme vkus partnerky. Vždy je dobré volit z drahých kovů, zlato, platina i stříbro. Výběr prstýnků bývá problém. Jako dárek se hodí náušnice, náramek či řetízek. Pokud jsme s výběrem šperku v koncích, zvolíme dárkový poukaz do šperkařství.

Nakupování není výsadou mužů

Což takhle jít se svou milovanou ženou anebo s maminkou nakupovat? Jistě budou nadšeny. Maminky potěší nové nádobí anebo souprava hrnců, mladé ženy pěkné prádlo, noční košilky anebo designově propracované kabelky. Atraktivním dárkem jsou i kulmy, epilátory, sady na manikúru či masážní přístroje. Nic nezkazíte permanentkou do divadla, posilovny anebo na masáže a bazén.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Já jsem měl vždy přítelkyně, které si na šperky nijak zvlášť nepotrpěly a byly celkově spíše praktického založení, než že by si přály zbytečnosti. Ale náušnice nosila každá (zejména klasické pecky), i když třeba prsteny vůbec. Takže si myslím, že náušnice nikdy nic nezkazí. Petr

  2. Ženy chtějí trochu rozmazlit, potěšit něčím naprosto nepraktickým, možná i trochu zbytečným, co by si samy nikdy nekoupily. Třeba tou úchvatnou červenou kabelkou, na niž pořád myslí, ale doposud si ji nepořídily, protože se hodí jen na zvláštní příležitosti, kterých zas tak moc není.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno