Honza Podzimek gay

h1Tolik diskutovaná kauza s hlavním aktérem Honzou Podzimkem snad konečně dostala trhliny. Hrál Honza Podzimek soutěžící reality show vyvolení 2013 ve filmu pro pány který můžete shlédnout i na našich stránkách, nebo jde pouze a jen o jeho téměř dokonalého dvojníka?

Nám se podařilo posbírat několik faktů, které mluví ve prospěch Honzova vyjádření o účinkování v gay filmech. V pondělí jsme jako jediný magazín v článku vložili i kompletní odkaz na video ve kterém měl údajně účinkovat Honza Podzimek z Reality show vyvolení. Video si můžete prohlédnout v článku z pondělí. Co tedy mluví v jeho prospěch a co naopak semínko pochybností podporuje?

1. Věk herce v gay filmu.

Honza Podzimek je ročník narození 1989. Filmy ve kterých údajně účinkuje produkovala společnost Eurocreme hlavně v roku 2005 a 2006. Tento konkrétní film ze kterého je ukázka je z dubna 2006 a v té době by Honzovi bylo teprve 16 a půl roku! .

2. Viditelné znaménka

Herec vystupující hlavně pod pseudonymem John Swiss má viditelné mateřské znaménka které se nacházejí mimo jiné u pravé bradavky a levé straně břicha. Honza Podzimek má znaménko na krku a to zase nemá účinkující ve filmu. 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

3. Další neméně důležitý fakt, i když ne tak podstatný

Účinkující ve filmu má silně ochlupené nohy, Honza Podzimek sice chlupy na nohou má, ale ne v takové míře. Tohle samozřejmě lze upravit , odstranit. Honza je typ metrosexuála, není proto nic výjimečného holit si nohy.

Navíc z přenosu televize Prima si určitě pamatujete na scénku, kdy ex vyvolená Nikola rajtovala na Honzovi. Ve chvíli kdy se odpotácel ke své posteli, bylo vidět jeho ztopořené přirození. Buďme realističtí, není tak velké jako přirození účinkujícího ve filmu. I přesto že kamera dokáže občas zkreslovat 🙂

Nic to však nemění na faktu, že Honza Podzimek evidentně náklonnost k mužům neodmítá, alespoň podle fotografie, kterou na své zdi zveřejnila jista slečna. Jestli je fotka pravá, nebo se jedná pouze o podvrh není zřejmé.

Honza Podzimek bude podobné situace muset asi hodně vysvětlovat, nakolik právě v duelu vypadl a čeká na něj realita civilního života se vším co k tomu patří. 

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Foto: eurocreme, internet


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Nejen John Swiss, ale i Collin Richardson.
    Jeho jméno se objevuje v záv. titulkách a natočil toho mnohem více.
    Navíc má úplně jiné zuby.
    Dál v tom pornu, kde je ho o trochu víc vidět je jasně vidět, že to není Honza. V ukázce to ale, pravda, vypadá, že by mohl být.. ovšem ne v 16 letech :D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno