filmy online
Zdroj foto: shutterstock.com

Potřebovali byste vedlejší výdělek? Vyhovovala by vám spíše práce z domova? Hodit si nohy na stůl a spojit příjemné s užitečným? Nabídky práce se hemží nedůvěryhodnými přivýdělky z domova, bez známostí je těžké najít brigádu na doma. Zkusit to můžete s nahráváním filmů na servery sdíleného obsahu. Vyžaduje to hlavně představivost a přiměřenou aktivitu. Jakmile si někdo váš film přehraje, začínáte vydělávat, doporučíte nového partnera a získáte 10% provizi.

Jak se stát vyhledávaným uploaderem

Mezi nejvyhledávanější soubory ke stažení patří stále filmy, seriály a erotika. Pokud chcete vydělávat na nahrávání filmů, je dobré myslet na to, co nejvíc lidi vyhledávají, na co se vůbec chtějí dívat a jaký obsah si přehrají rádi i opakovaně. Které filmy máte sami nejraději? Které dojáky a nekonečné seriály sleduje vaše maminka? Které seriály jsou již kultovní a které jsou zrovna v módě, které jsou nejnovější?

Nahrávejte kvalitní obsah se štítky

Máte zmáknutou cílovou skupinu, ale ještě to na dostačující přivýdělek nestačí? Kromě kvalitního obsahu se zaměřte na kvalitu nahrávaného souboru. Nikdo se nechce dívat na zrnitý obraz a poslouchat své oblíbené hrdiny, jak na sebe prskají a šumí. Nahrávejte ve Full-HD a vaše obliba poroste. Aby vás lidi vůbec našli, nesmíte také zanedbat název souboru a k němu dodat podrobný popis, zvýší to vaše šance na to, že si váš film někdo bude chtít přehrát.

Přehraj to s Přehrajto

Kde stahovat vaše nejoblíbenější filmy ve Full-HD? Přehraj si film online, je to snadné. Chceš sledovat filmy online, ale jenom bez všudypřítomných obtěžujících reklam? Sleduj online filmy jen na serverech, které zaručují přehrávání 100% bez reklam. Kam umístit svá videa a ještě si přitom nějakou korunku přivydělat? Zaregistrujte se ještě dnes zdarma na prehrajto.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno