dárek

Opakuje se to několikrát do roka. Tuhle má někdo z vašich blízkých narozeniny, jindy zase svátek, pak přijdou Vánoce nebo se v kalendáři objeví nějaké jiné významné jubileum. To všechno jsou chvíle, během kterých přemýšlíme, čím naše blízké potěšit. Pokud máte kolem sebe mnoho lidí, kterým chcete udělat radost, a leze vám to do peněz, určitě oceníte naše tipy na cenově dostupné dárky.

Už jste slyšeli o fotoproduktech?

Nepochybně ano. Před několika lety se s nimi doslova roztrhl pytel. I když si cestičku do našeho povědomí musely vyšlapat, dnes je již málo lidí, kteří by někdy s některým z fotoproduktů nepřišel do styku. Možná se vám jako první okamžitě vybaví fotoknihy, protože je pravda, že právě ty jsou na žebříčku popularity úplně na vrcholu.

Pěkný dárek vyrobený s láskou

Jaké dárky mají vždycky největší úspěch? No přece ty, které byly vyrobené s láskou. Třešničkou na dortu je pak fakt, že jste dárek vyráběli sami. Z části je to pravda i u fotoknihy, kterou sice sami rukama nesešijete, ale budete se podílet na jejím obsahu. A ten máte plně ve svých rukou.

dárek

Fotokniha je ideální dárek například pro prarodiče, kdy se tématem knihy mohou stát vnoučátka nebo pravnoučátka. S knihou plnou fotek ale potěšíte kohokoli, stačí jen upravit téma na míru dotyčnému člověku.

Celý rok na očích

Fotoprodukty nejsou jen fotoknihy, i když jsou nejznámější alternativou. Velmi oblíbené a stále častěji vyhledávané jsou i fotokalendáře. Ty se nejčastěji vyrábí v období Vánoc, protože se s blížícím koncem roku všichni připravují na začátek toho nového. A proč do něho nevstoupit společně s kalendářem, který bude od první do poslední strany plný fotek vašich nejmilejších?

I na tvorbě fotokalendáře se budete podílet. Stačí si vybrat formát, jestli chcete kalendář na stěnu nebo dáte přednost klasice v podobě fotokalendáře na stůl, vybrat fotografie a tvoření může směle začít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno