zábava pro děti

zábava pro děti
 
Zabavit v dnešní době děti, je pěkně tvrdý oříšek. Klasické sporty jsou už okoukané, od počítače je odháníme, kurzy jazyků je nebaví a aby si hrály jen tak samy od sebe, to mnohdy nehrozí. Jestliže hledáte novou aktivitu, které by se vaše dítko mohlo věnovat, čtěte dále. Máme pro vás jeden velmi zajímavý tip na speciální kurzy pro děti.
 

Bude se bavit, posilovat tělo a překonávat vlastní možnosti

Nebudeme vás dlouho napínat. Naším tipem na novou aktivitu i pro vaše dítě jsou kurzy horolezectví. Nebojte se, rozhodně vás nechceme nabádat k tomu, abyste vaše dítě poslali do hor a nutili ho lézt na skálu. Tento sport může být mnohem přívětivější a současně i akčnější. S nabídkou kurzů lezení pro děti přichází Horolezecká škola RockJoy, a to hned ve dvou podobách:
 

  • kurz klasického lezení s lanem
    Děti jsou při lezení jištěny lanem. Učí se základní úchopy a současně také techniku jištění. Děti si tak při skvělé zábavě posilují tělo a současně se učí pracovat v týmu. Tento kurz je vhodnější pro větší děti, které jsou schopny pracovat samostatně.
  • Bouldering
    Jedná se o speciální lezecký styl, při kterém není lezec jištěn lanem. Leze se totiž jen nízko nad zemí a před tvrdým pádem chrání matrace. Kurz je vhodný i pro malé děti.

Horolezecká škola RockJoy nabízí kurzy pro děti ve věku od 6 do 14 let. Místem konání je Praha. V jednom kurzu je vždy maximálně 6 dětí, aby se mohl instruktor věnovat každému dítěti individuálně a zajistil tak jejich maximální bezpečí.

Na kurz vaše dítě přihlásíte na oficiálních stránkách školy www.rockjoy.cz, kde najdete i veškeré informace. Pro všechny nové zájemce o kurz lezení nabízí škola první ukázkovou hodinu zdarma (zaplatíte si pouze vstup na stěnu). Dítě si může obě techniky vyzkoušet a rozhodnout se, které se chce věnovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno