futuristické vozítko

Dne 1. července oznámila firma Yamaha Motor Co., Ltd. zahájení prodeje vozítka TRICITY na japonském trhu. Jedná se o první z řady vozidel, která využívají nový špičkový mechanismus „LeaningMulti Wheel (L.M.W. – naklápěcí mechanismus pro vícekolová vozidla)“ firmy Yamaha. TRICITY je futuristická motorová tříkolka, která naplňuje vizi společnosti Yamaha v oblasti stále rostoucí nabídky vozidel pro individuální osobní přepravu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Yamaha futuristické vozítkoFirma Yamaha Motor nabízí svým zákazníkům na celém světě inovativní koncepty, špičkové technologie a dynamický design. Ve svém revolučním novém vozidle TRICITY firma Yamaha spojila stabilitu se sportovními jízdními vlastnostmi. Díky tomu vzniklo vozidlo, které nabízí zcela nový rozměr motoristické zábavy. Díky konceptu „Smart forAll (Chytrost v každém kousku),“ vytvoří značka TRICITY zcela novou kategorii uživatelů a také zcela nový trh v oblasti individuální osobní přepravy.

TRICITY je jedním z několika vozidel, která využívají prvotřídní mechanismus Leaning-Multi-Wheel firmy Yamaha, který v dohledné budoucnosti bude využíván také v dalších vozidlech pro přepravu osob, i ve světě motoristického sportu.

Pošlete nám e-mail, pokud chcete být zařazeni do našeho seznamu médií nebo pokud máte zájem o další informace o firmě Yamaha Motor a jejích produktech.

Kontakt:

Mariko Saito

Global PR Team

Divize Public Relations a Reklamy

Yamaha Motor Co., Ltd.

Tel: +81-538-32-1145

e-mail: saitoumar@yamaha-motor.co.jp

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: TS CTK, Foto: Getty Images


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno