filmové novinky

 

film MarťanMarťan

Marťan, mohlo by se ztát, že se vše bude točit kolem mimozemské invaze. Opak je pravdou.  Hlavní hrdina, astronaut Mark byl členem průzkumné výpravy na Mars, během které se rozpoutala bouře. Mark je považován za mrtvého a zbytek posádky odlétá. Jaká je šance přežít na pusté planetě jen s chudými zásobami?  Dokáže NASA uspořádat záchranou misi přes naši galaxii kvůli záchraně jednoho člověka.

 

fil muž na laněMuž na laně

Jako jediný člověk na světě prošel po laně mezi věžemi Světového obchodního centra. A jediným zůstane. Překonat propast mezi budovami, ale nebylo to nejtěžší, co musel podstoupit. Náročná příprava, technické problémy a boj s úřady. Film od režiséra filmoví legendy Forrest Gump zaručuje kvalitní podívanou.

 

Film PanPan

Další z řady zpracování Petra Pana a Země Nezemně. Děj o nezbedném sirotkovi s hlavou plnou fantazií nemusí být ani představován. Zajímavé bude podívat se, jak dopadla adaptace filmu pod taktovkou Wrighta, režiséra nezapomenutelného filmu Pokání. Film, na který mlže zajít celá rodina a každý si na něm najde to své.

 

 

film purpurový vrchPurpurový vrch

Film ve stylu gotických románů. Hlavní hrdinka Edith, krásná, inteligentní dívka s nadáním pro psaní se seznamuje s Thomasem záhadným cizincem obdivujícím její talent. Netrvá dlouho a Thomas si odváží Edith do svého domu v panství Červený vrch. Ponurý viktoriánský dům, plný temných koutů a nehostinných pokojů. Lucille, sestra Thomase, není právě nejpříjemnější společnicí navíc a Edith nepřidávají ani podivné a hrůzostrašné vize. Povede se mladé spisovatelce odhalit tajemství Červeného vrchu?

 

Celebrity s.r.o.Celebrity s.r.o.

Na konci měsíce se můžeme těšit na českou komedii. Podívám se do zákulisí jednoho filmového studia. Jaké martyrium podstupují filmový tvůrci? Kolik lidí práce a peněz stojí za jednou filmovou podívanou? O tom všem se můžete přesvědčit v tomto snímku. A nejen to poznáte i osudy a příběhy lidí stojících jak před kamerou tak za ní a navíc se u toho budete bavit.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno