Rychtář drsné obvinění

Rychtář drsné obviněníDrsné obvinění padající na hlavu vdovce Josefa Rychtáře se každým dnem množí a více přiostřují. Není tomu tak dávno co obvinil média z podílu na smrti své manželky Ivety Bartošové, sám  si však žádnou vinu nepřipouští a neustále se cítí spíše obětí než vdovcem. Důkazem toho jsou šílené pózy na fotografiích s urnou kde je uložen popel Ivety a které za nemalý peníz prodávala jedna známa fotobanka. Případné necitlivé zveřejnění telefonátu Ivety s její maminkou těsně před její sebevraždou je zatím poslední počin. Ano podobné střípky pouze a jen dokazuji to, že Josef Rychtář byť měl být v prví řade milujícím manželem byl naopak bezpečákem a kontrolorem, hlídal a nahrával vše, co bylo nutné, aby později ukázal svou pravou tvář. Jeho mladší syn Jan se už v minulosti netajil zveřejněním nahrávek tajných videí Ivety Bartošové, které zřejmě byli pořízené v její slabých momentech při komunikaci s vedoucí Fan klubu Ivety Renátou Musálkovou a naše redakce tuto komunikaci zachytila. To co se dělo za zdmi Uhříněvské vily hrůzy, si je možné jen domyslet. Tato komunikace Jana Rychtáře byla zveřejněná totiž jen několik dnů po známém útěku Ivety se svým ochráncem Zdeňkem Macurou do Itálie. Co ještě vyplave na povrch nechceme ani domýšlet. To že má vdovec Josef Rychtář hlavu na špalku za opravdu podivné věci a nejasnosti při úmrtí Ivety je dnes zřejmé  i laikovi. 

Jan Rychtář vyhrožuje Ivetě

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Trestní čin pomluvy – budou padat hlavy

Nicméně samotný Josef Rychtář už několik dnů čelí drsným obviněním a evidentně ani lidem kteří je vyslovují nedochází k čemu se propůjčili a jak si oni sami zahrávají se svým dalším osudem. Na sociálních sítích se vytvořilo několik desítek skupin, které Rychtáře odsuzují a dávají mu to sežrat v plné míře. Názory se různí, ale některé jednoznačně zavánějí porušením trestních řádů České republiky. Nejvíce se v této záležitosti angažuje pod facebookovym profilem jistý David Habrman, který mimo jiné Josefa Rychtáře obvinil z krádeže milionů. To mu však nikdy nebylo dokázáno a David Habrman se tak dopouští zcela úmyslně trestního činu. Podle  informací ze sociální sítě je prý toto jméno pouze alibistické a skrývá se za nim žena, která dokáže v průběhu celého dne objíždět všechny články a komentovat je svými postřehy a někdy nepochopitelnými závěry. Bohužel totožnost člověka v této chvíli není možné prozradit.  Ještě dál však zašla  „diktátorka“ jak ji lidé na facebooku označují,  Adina Nová která provozuje skupinu na této sociální sítí a jak je vidět ze screenu komunikace velice dobře si rozumí právě s výše uvedenou osobou. Žena které přerostlo vlastní ego a namyšlenost přes hlavu co je vidět i z jednotlivých nadřazených komentářů obvinila Rychtáře a označila jej dokonce vrahem!!. 

 habrman2  adina (2)

Nám se podařilo spojit s renomovaným právníkem společnosti, která se zabývá občanským a trestním právem a na náš dotaz čeho by se  mohla osoba podobně smýšlející dopustit nám bylo sděleno:

V kontextu uvedených vět se může jednat minimálně o pomluvu kterou v České republice řeší jak přestupkový tak i trestní zákon. Zatím co přestupkový je benevolentnější a uděluje spíše finanční pokutu u toho trestního je nutné splnit několik zásadních podmínek aby se pomluva stala trestním činem.  Vzhledem k takzvané presumpci neviny, pouze soud může určit kdo je a kdo není vinen. Obvinit někoho z krádeže milionů, případně z vraždy, navíc na sociální sítí kdy je tato pomluva sdělená minimálně jedné další osobě už je trestním činem. V případě, že by se u soudního stání prokázala nevina pomlouvaného ohrozí se tak jeho vážnost a způsobí mu těžkou ujmu. Pro naplnění skutkové podstaty trestného činu je nutné aby daný údaj byl nepravdivý, což není nereální podmínka. Trestní sazba v takovém případě je až dva roky nakolik byla pomluva  učiněná prostřednictvím veřejně přístupného média. Paragraf 206 tr. zákona mluví jasně a  orgán činný v trestní řízení může shledat naplnění skutkové podstaty trestního činu Pomluvy v odseku 2.

Samozřejmě není všem dnům konec, takových lidí je na sociálních sítích hodně. Tyhle dva ale dle našich informací z kruhů blízkého Policii ČR jsou už několik dnů v jejich hledáčku a v dnešních dnech se prověřuje několik podaných trestních oznámení. Jak nám sdělil náš zdroj, pachatelé jsou v této chvílí známí a shromažďují se důkazy a z důvodu obvyklých není možné sdělit jejich údaje. Je jen otázkou času, kdy je policie převezme pod své křídla  a vyrovná se s tím po svém. Ale to už bude další příběh.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Foto:reprofoto


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Trapné a ubohé,zastávat se člověka,který zmrzačil vlastní manželku..to úplně stačí..jestli kradl nebo ne,už je vedlejší,za čin těžkého ublížení na zdraví měl již dávno být odsouzen !

    • Bohužel s touto připomínkou prosím kontaktujte příslušný soud, naše redakce nemá nic do činění s řešením soudních sporů. Mimochodem když jste tak bojovný/ná věříme že se přijedete podívat na soud 9.6 kde se právě ono ublížení na zdraví bude opět projednávat 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno