dluhopisy

 

Investiční skupina DRFG je známá nejen svými DRFG dluhopisy. Podílí se na rozvoji naší ekonomiky a pouští se i do dobročinných projektů. Angažuje se v mnoha rozličných oblastech, kam patří nemovitosti, finance, telekomunikace, energetika, zdravotnictví a mnoho dalších. Investice do nových projektů přináší nemalé výdělky,přesto se však společnost přiklání ke konzervativním investicím. Také díky svému rozvoji se společnost mohla stát partnerem brněnského hokejového klubu Kometa Brno. Nyní se hokejová hala jmenuje právě díky této společnosti DRFG Aréna.

Společnost DRFG investuje miliony

Společnost DRFG vznikla před pěti lety. Zakladatelem je úspěšný podnikatel David Rusňák, který začínal opravdu od nuly a díky vhodným investicím svou společnost rozšířil do mnoha oborů. Společnost DRFG nyní například pracuje na tom, aby se stala trojkou v síti lékáren, ihned za lékárnami Dr. Max a Benu. Budované sítě lékáren pod názvem Na zdraví budou po celé republice a do konce roku 2016 chce společnost DRFG vlastnit 16 poboček. Mimo tyto sítě vlastní investiční skupina DRFG také teplárnu na biomasu, investuje ale i do trhu s internetovým připojením. Úspěšně investuje do komerčních nemovitostí, dále pak nakupuje i menší výrobní společnosti.

V současné době je výkonným ředitelem společnosti DRFG Pavel Iványi. Společnost DRFG má zcela jasně stanovené cíle a svůj strategický plán. Své promyšlené záměry dotahuje dokonce. Společnost DRFG dává práci stovkám zaměstnanců, ti přibývají s firmami, do kterých investují. Společnosti DRFG se daří pod vedením Davida Rusňáka a díky jeho vhodným investicím opravdu velmi dobře růst. Hodnota spravovaného majetku je již 3 miliardy korun.

 

Jedním ze způsobů, jak se tato společnost dostává do povědomí je pár reklamních kampaní, které jsou uskutečňovány vedle podpory brněnské hokejové Komety. Společnost DRFG se mimo jiné také angažuje ve výstavbě zbrusu nové sportovní haly v Brně za Lužánkami. David Rusňák plánuje nové využití brněnského výstaviště. Investiční skupina DRFG zakoupila také projektantkou společnost, která se podílela na realizaci stavby brněnského Kampusu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno