dovolená

 

Zima už je téměř u konce, a tak se již spousta z vás zamýšlí nad letošní dovolenou. Kromě výběru ideální destinace je zde však i další častá otázka. Využít služeb specialistů z cestovní kanceláře, nebo zvolit dovolenou na vlastní pěst? Pokud i vy váháte, čtěte dál.

Dovolená od specialisty

Největším pozitivem této možnosti je jednoduchost. Pokud zvolíte tuto variantu, dovolenou můžete mít zařízenou během několika minut. Specialista zajistí dopravu až na místo, poskytne vám informace o jídle, ubytování či službách. Často zajistí i cestovní pojištění. Nejdříve vám zkušený odborník na základě vašich přání doporučí vhodnou destinaci. Následně zařídí vše potřebné. Pokud se navíc objeví v průběhu dovolené jakýkoli problém, pomůže vám s jeho řešením.

Nejlepší místa

Tato možnost je skvělá i pro poznávání dané země. Delegát či pracovníci cestovní kanceláře mají perfektní znalosti daného místa. Snadno vám tak doporučí, které méně známé místo či restauraci se vyplatí navštívit. Dalším velkým plusem může být i cena. Především pak v případě, že zakoupíte dovolenou v rámci akčních nabídek first minute či last minute.

Je vaší prioritou pohodová dovolená bez stresu? Pak využijte služeb spolehlivé cestovní kanceláře, která se o vše postará. Pro maximálně pohodlí pak můžete zvolit variantu dovolené all inclusive, při které budete využívat velké množství služeb. Tato možnost pro vás bude tou pravou také v případě, že vás čeká dovolená s dětmi.

Dovolená na vlastní pěst

Výhody cestování na vlastní pěst ocení především dobrodružnější povahy. Poskytuje totiž velkou dávku volnosti. Nemusíte být například ubytovaní na jednom místě, ale můžete přejíždět mezi několika různými lokalitami. Poznáte tak mnoho zajímavých míst. Díky tomu, že si budete dovolenou plánovat zcela sami, získáte možnost naplánovat si cestu přesně podle vašich představ. A to do nejmenšího detailu.

 

dovolená

Časová náročnost

Jednoznačnou nevýhodou je časová náročnost spojená s plánováním. Budete si muset dohledat velké množství informací týkajících se destinace, dopravy na místo či zajímavých míst v dané lokalitě. Možná vás překvapí i cena, která je často vyšší, než v případě zajištění dovolené cestovní kanceláří.

Je na vás, kterou z variant zvolíte. Vše si však dobře promyslete. Dovolená na vlastní pěst je u některých destinací velmi dobrou volbou, je však třeba počítat s náročnějším plánováním. Pokud navíc nastane problém, bude jeho řešení pouze na vás. Chcete-li si užít pohodovou dovolenou, především pak v některé z evropských destinací, doporučujeme využít služeb osvědčené cestovní kanceláře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno