dormeo opět spamuje

dormeo opět spamujeNení tomu ani půl roku co jsme Vás jako první upozornili na podivné praktiky Dormeo stránek při nakupování spamové reklamy prostřednictvím společnosti Jakuba Dostála. Reklama na nějakou dobu ustála a je tady opět. Pán Jakub Dostál od této doby změnil svůj doménový park který v této chvílí čítá několik desítek domén. I v případě, že se odhlásíte z rozesílání obchodního sdělení na jedné z jeho domén, hned se ocitnete v databázi další domény která rozesílání nadále praktikuje. Nám se podařilo zjistit že se jedná zejména o některé z těchto domén vlastnících p.Dostálem:

[box type=“shadow“ ]trfcmail.cz, traffi7mailserver.cz, traffic7.cz, goldmail.cz, t7server.cz, goldmailkampan.cz, traffic7server.cz, traffic7emailmarketing.cz, mailserver7.cz, server7.cz, goldmailpozvanka.cz, goldmailpozvanky.cz. traffic7mailing.cz, traffic7dm.cz, traffic7sro.cz, goldmailinvite.cz, goldmailinvites.cz, traffic7mail.cz, traffic7mailer.cz, traffic7traffic.cz, traffic7mails.cz, trafic7.cz, trafic7mailer.cz, trafic7dm.cz, trafficdm.cz, traff7dm.cz, traffmail.cz, traff7mail.cz, traff7emailing.cz, t7mailer.cz, t7dm.cz, t77dm.cz, t7demailing.cz, t7mails.cz, goldmailvps.cz, traffemail.cz, traffemail7.cz, emailtraffic7.cz, emailtraffic.cz, emailingtraffic7.cz, emailingtraffic.cz, emailtraff.cz, emailing777.cz, t777emailing.cz, traff777mailing.cz, trafm7.cz, tram7.cz, tram77.cz, goldmail2.cz, goldmail23.cz, goldmail7.cz, goldmail77.cz, traffi.cz, tramail.cz, tramail7.cz[/box]

Zdroj: Webtrh.cz

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Jak nám 16.9 v době připravovaného článku sdělila Eva Vondrková se společnosti Studio Moderna s.r.o. “ V současné době prověřujeme a žádáme Traffic 7 o stanovisko, a to konkrétně ke zmíněné databázi goldmail.cz, protože společnost Traffic 7 tvrdí, že všechny e-maily jsou získané legálním způsobem a používané stejně tak. Zájmem značky Dormeo rozhodně není být součástí nějakého podvodného spamování. E-mail využíváme jako jeden z dalších nástrojů marketingového mixu.“ Evidentně nad zájmem spolehlivosti  a značky Dormeo zvítězila levná marketingová reklama a tak se k ní znova uchýlila. 

Dne 21.března 2014 zveřejnil server novinky.cz článek o rekordní pokutě udělené Úřadem pro ochranu osobních údajů za šíření spamu společnosti emarketing.cz, která podobným způsobem praktikovala rozesílání spamu. Tato pokuta byla ve výši 480 tisíc korun. www.novinky.cz/internet-a-pc/331114-v-cesku-padla-rekordni-pokuta-za-spam-firma-musi-zaplatit-480-tisic

Vyzýváme všechny dotčené klienty aby se na nás obrátili a společně jsme zakročili proti podobným praktikám od společností které si spamovou reklamu zakupují tak společností, které ji nabízejí. Prosíme aby jste ke kontaktu využili vytvořenou emailovou schránku pro tento účel dormeospam@seznam.cz.

K podání oznámení na ÚOOÚ budeme potřebovat zejména zdrojový kod emailu a to hlavičky a kopii emailu uložené v souboru .eml nebo .msg. Se vším vám rádi poradíme na výše uvedeném emailu.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno