psí oboky

 

Patříte mezi milovníky psů? Máte doma čtyřnohého miláčka a chcete mu dopřát kvalitní, pevný a pohodlný obojek, který mu zajistí bezpečí a při tom mu bude slušet? Ať už jste majitel yorkšírského teriéra, pitbula či dogy, jistě mi dáte za pravdu, že do dobrých kožených obojků a vodítek se vždy vyplatí investovat. A pokud hledáte špičkovou kvalitu, skvělý přístup výrobce a možnost vybrat si doplňky pro svého psa na míru, pak byste nyní měli zpozornět. Firma Dogmount vyrábí luxusní kožené obojky pro psy a umožňuje všechna výše zmíněná pozitiva. Vybrat si navíc můžete nejen psí obojky, ale i vodítka a opasky.

Obojky pro každé plemeno

Precizní kožené obojky pro psy najdete na stránkách firmy Dogmount ve třech různých variantách. Vybírat můžete z kategorií Uno, Duo a Extra. Všechny jsou vyrobené z kvalitní hovězí hlazenice, která pochází z alpských krav. Vyniká především vyšší tuhostí, a proto se skvěle hodí právě na obojky a vodítka pro vaše čtyřnohé miláčky. Zpracování těchto kůží probíhá v Itálii a Německu tzv. třísločiněním, což je jeden z nejstarších způsobů.

Všechny tři typy obojků můžete využít pro všechny velikosti psích plemen. Obojky jsou buď jednobarevné, nebo dvoubarevné (typ Duo), přičemž barev je na výběr velké množství a tak už váš pes nemusí nosit jen nudnou hnědou či černou.

Zatímco typ Extra ocení především majitelé velkých plemen, kteří kladou důraz na co nejvyšší pevnost a odolnost výrobku, typ Duo potěší spíše majitele menších psů, kteří své miláčky rádi zdobí, šlechtí a oblékají. Psí obojky Dogmount můžete sladit také s kvalitními vodítky nebo dokonce opasky pro páníčky.

Obojky na míru? Proč ne!

I když je výběr na stránkách Dogmount opravdu velký, může se stát, že budou vaše požadavky jiné. Není to však žádná překážka. Tato firma si zakládá na vstřícném přístupu ke psům a jejich páníčkům a tak pro vás rádi vyrobí obojek na míru podle vašich přání a představ. Chcete do obojku nechat vyrazit jméno vašeho psa? Přejete si ho ozdobit hroty či hvězdičkou?

Nezáleží na tom, zda je váš pes drsňák nebo nafoukaná slečinka. Na Dogmount.cz si vybere každý!

Kvalita, pevnost a bezpečí

Pokud chcete mít svého psa vyladěného do nejmenšího detailu a při tom vlastnit kvalitní, pevné a precizně vyrobené vodítko s doživotní zárukou stačí si jen vybrat. Dogmount vedle psích obojků vyrábí i vodítka, opět z vyčiněné hovězí hlazenice z alpských krav, která jsou pevná, kvalitní a krásná. Vybírat opět můžete z různých barev a to vodítka krátká, dlouhá, přepínací i prošívaná. Představují nejen zajímavý módní doplněk, ale především bezpečí pro vašeho psa!

Symbióza psa a pána

A pokud jste se svým psem vyladěni na stejnou notu a panuje mezi vámi dokonalá harmonie, využijte možnosti a pořiďte si opasek, který bude barevně ladit s obojkem a vodítkem vašeho psího parťáka. Bude opět zpracovaný velice kvalitně a sloužit vám bude stejně dobře, jako obojek vašemu psovi. Dokažte, že jste dokonalá dvojka a pořiďte si společný set. Možná si vyberete z některého ze setů, které jsou v nabídce přímo na stránkách. Nebo si jej nechte udělat na míru.

Firma Dogmount se specializuje především na kvalitní kožené obojky pro psy. V těch také poskytuje největší výběr. Stejně precizní jsou však i jejich vodítka, opasky a další doplňky, které si můžete prohlédnout na stránkách Dogmount.cz. Proto neváhejte a navštivte je co nejdříve. Objednejte si zboží podle svých představ a užijte si se svým psem luxusními výrobky!

foto: dogmount.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno