sauna

Snad každý z nás už někdy trávil wellness víkend v nějakém hotelu a užíval si tam pohodu v sauně a vířivce. Jenže mačkání v sauně plné cizích a zpocených lidí vás brzy přestalo bavit. Nedivíme se vám. Kdo by také jezdil stovky kilometrů pokaždé, když dostane chuť na masáž bublinkami ve vířivce nebo relaxaci v sauně?

Udělejte první krok k domácímu wellness

Kupodivu to není nic složitého. Pokud se rozhodnete pořídit si domácí wellness na míru, stačí vybrat dobrého a osvědčeného dodavatele.

Když si na chvíli sednete k internetu a začnete hledat, nebudete se moci zbavit dojmu, že wellness dnes navrhuje každý – tedy kromě vašeho řezníka vedle v ulici. A v tom je právě kámen úrazu.

Domácí wellness to není jen vířivka, sauna nebo parní kabina postavená do místnosti. Kdepak. Aby wellness dokonale fungovalo a neutráceli jste zbytečně za elektřinu, musí se dodržet několik důležitých pravidel a zákonitostí. 

Proto doporučujeme hledat takovou společnost, která má za sebou stovky předchozích realizací wellness a maximum spokojených zákazníků, kteří od nich navržené a postavené wellness využívají. Podstatné jsou totiž zkušenosti a znalosti.

Je zbytečné se zde rozepisovat o mokrých a suchých sekcích každého wellness. Profesionálové to vše znají a vám, jako klientovi stačí vědět, co ve svém wellness chcete za prvky. 

O vše ostatní, od návrhu, přes realizaci, stavbu, první spuštění a případně i o následný servis, se postará realizační společnost. Třeba osvědčení profíci ve WellnessVision.

wellness

Sauna je srdcem každého wellness

Klasická finská sauna bývá nejčastějším prvkem většiny domácích wellness. A zcela oprávněně. Pokud i vy milujete syčení horké páry a teploty dosahující až 100 °C pak pro vás bude sauna to pravé.

Moderní domácí sauna může být v interiéru, ale lze ji umístit jako venkovní saunu na zahradu, terasu nebo na balkón. Před saunováním stačí stisknout knoflík a nastavit požadovanou teplotu – o vše ostatní se postarají elektrická saunová kamna.

Aby byl zážitek ze saunování naprosto dokonalý, měla by být poblíž vaší sauny ochlazovna, nebo alespoň sprcha se studenou vodou. Případně koupací jezírko, pokud máte saunu na zahradě. Po každém saunování byste se totiž měli zchladit.

Teplá voda plná bublinek 

Pokud je sauna srdcem wellness, pak vířivka je jeho královnou. Koupel ve vířivce miluje každý a mohou si ji dopřávat vaši staří rodiče i malé děti – bez jakéhokoli zdravotního omezení.

Domácí vířivka je zkrátka prima věc. Umístění vířivky se většinou doporučuje buď poblíž okna, nebo na zahradě. Důvod je ten, že během relaxace v teplé vodě můžete sledovat měnící se přírodu nebo západy slunce. 

Navštivte Showroom – ušetříte si čas s výběrem a nekoupíte zajíce v pytli

Naše dnešní nejdůležitější rada zní: lepší je jednou zkusit než stokrát vidět. A u výběru prvků do domácího wellness to platí dvojnásob.

Přijďte si vyzkoušet luxusní sauny, evropské vířivky a další wellness prvky do wellness showroomu v Praze – Uhříněvsi. Domluvte si nezávaznou návštěvu a přijeďte si popovídat o vašem snu o dokonalém wellness.

www.wellness-vision.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno