ortovize

 

Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život. Privátní ordinace Ortovize MUDr. Tomáše Hanzelky, PhD. v centru Prahy poskytuje moderní ortodontickou léčbu a poradenství pro děti i dospělé. Specializuje se na neviditelná rovnátka Invisalign a zrychlenou ortodoncii. Každému klientovi se zde pečlivě naslouchá a přistupuje individuálně. Díky tomu každý získá nejvhodnější řešení navržené speciálně pro něho. Výsledkem je pak váš dokonalý a okouzlující úsměv. Objednejte si bezplatnou nezávaznou konzultaci na recepce@ortovize.cz, nebo na 775 50 10 50.

Neviditelná rovnátka Invisalign

V současnosti se jedná o pravděpodobně nejpopulárnější rovnátka, které mají pacienti rádi pro jejich vysokou pohodlnost a bezbolestnost. Systém se skládá ze série průhledných fólii, které si můžete sundat a nandat. Jednu folii nosíte přibližně 10 dní a pak si berete folii následující, která zuby posune o další kousek dál. Kromě snadného čištění zubů se nemusíte omezovat v tom, co jíte. Z hlediska estetiky, pohodlí a funkce jde o nekompromisní variantu k fixním rovnátkům.

Princip léčby

Na základě digitálního skenu zubů naplánujeme v počítačovém programu cílovou polohu Vašich zubů a způsob, jak této polohy co nejrychleji a nejbezpečněji dosáhnout. Rozdíl mezi počáteční polohou a cílovou polohou je rozdělen do řady mezikroků. Pro každý z těchto mezikroků necháme vyrobit pár průhledných tenkých folii – jednu pro horní a jednu pro dolní čelist. Tyto folie těsně naléhají na zuby a jemným tlakem s nimi pohybují. Po přibližně 10 dnech nošení jednoho páru folií jsou zuby posunuté do nové polohy a Vy si berete fólie následující, které navazují tam, kde předchozí folie skončily. Počet folií a tím i délka léčby je dána závažností ortodontické vady. Celková doba léčby je podobná jako při použití klasických fixních rovnátek.

Kolik léčba stojí?

Cena ortodontické léčby pomocí Invisalign závisí na závažnosti vady. Ve většině případů se pohybuje od 40 do 95 000 Kč. Celkovou závaznou cenu Vám rádi sdělíme před zahájením léčby. Platbu je možné provést po částech, případně splatnost celé částky odložit.

Záruka

Na léčbu ve spolupráci s firmou Invisalign nyní poskytujeme záruku 5 let. Podrobnosti Vám rádi vysvětlíme během vstupní konzultace.

www.ortovize.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno