kožní nemoci

Kde se vzaly nepříjemné pupínky, opary, pigmentové skvrny, strie, akné, bradavice a lupénka? Tyto kožní nemoci ničí lidem životy. Znepříjemňují chvíle života. Zejména ženy a teenageři špatně snášejí svůj nedokonalý vhled. Jak se vyhnout a preventivně obrnit před nečekanými projevy kůže? Někdy stačí pravidelná péče, pestrá strava, speciální přípravky a detoxikace organismu.

Opary zoškliví i krásnou tvář

Virová kožní infekce, malé puchýřky vyplněné tekutinou, to jsou opary. Zpravidla se objevují kolem úst, na rtu i genitáliích. Opakující se infekce zvyšuje své účinky při námaze, menstruaci, slunění i nadměrném stresu. Pupínky svědí a pálí. Oparů se zbavíme volně dostupnými léky i předpisem lékaře. Přírodní doplňky, jako je extrakt z meduňky, čajovníkový olej, beta karoten, vitamín C, E a zinek pomáhají léčit a hojit. V poslední době si lidé oblíbili praktické oparové náplasti.

Akné – strašák teenagerů

Povrchní či hluboké akné se nejčastěji vyskytuje na obličeji, zádech, krku, ramenou a hrudi. Zánětlivé onemocnění ucpává ústí mazových žláz a tvoří se bílé a černé komedomy. Hlavním důvodem tvorby akné je bakteriální infekce, stres, nevhodná strava, nadbytek soli a špatná kosmetika. Vysazením tučných i sladkých pokrmů, instantních výrobků a sladkých nápojů z jídelníčku, akné omezíte. Pozitivní účinek přinášejí tablety se zinkem, beta karotenem, vitamínem C, E a selenem.

Bradavice – pro ženy konec světa!

Co s bradavicemi? Ploché výrůstky v kůži se dělí do mnoha kategorií. Najdete je na rukou, obličeji i genitáliích. Sice většinou nebolí, ale hyzdí lidské tělo. Bradavici odstraníme chirurgicky vypalováním, laserem i pomocí léků. Existují krémy, náplasti i masti. Přírodní cestu s úspěšným vyléčením slibuje šťáva z vlaštovičníku. Určitě je dobré upevnit imunitu vitamínem C, E, zinkem a beta karotenem. Do jídelníčku zařaďte bylinky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno