traoas

Jak nedávno sdělil deník šíp na svých stránkách, očekával se souboj dvou největších rivalů poblíž Uhříněvské haciendy. Jmenovitě Josefa Rychtáře, současného milence, šukače a v budoucnu snad i manžela Ivety Bartošové a druhého, Zdeňka Macury jejího ochránce, zarputilého bojovníka proti násilí vůči ženám a tak trochu bývalého „prý“  milence Ivety, se kterou dle deníku Blesk měl románek asi 14 dnů.

Co ovšem i přes veškerou snahu deník neočekával, byl totální propad. Nejednalo se totiž o jakékoliv řešení problému ale vysloveně souboj dvou kohoutu na frontě. Už první sdělení  správce facebook stránek, kde měl souboj probíhat, o jakémsi používaní klidu a míru s následnou gumací všech komentů obsahující vulgární komentáře a nadávky se jim vymklo z rukou. Hned v první příspěvku totiž Josef Rychtář označil Zdeňka Macuru prasetem a i přes žádost diskutujících tento komentář smazaný nebyl a není. Navíc Josef Rychtář označil prasetem Zdeňka Macuru za to, že veřejně sdělil deníku Blesk.cz o románku s Ivetou. Na dotaz jednoho z diskutujících, kterých mimochodem bylo celkem asi 10 (opravdu vysoká návštěvnost…popravdě mám větší zájem když jdu na velkou), Nebyla otázka vyslyšena. Týkala se pána Josefa Rychtáře, který dostal dotaz v tomto znění:

Josef Rychtář kdo je větší prase? ten kdo sdělí nějaký románek s pochybnou celebritou nebo ten co veřejně do televize řekne že šu.a Ivetu? mi hlava nebere

I přes všechny snahy a opakování otázky,  diskutující odpověď od Josefa Rychtáře nedostal. Celá táto debata pokračovala pouze v nejisté rovině. Josef Rychtář známy svým posudkem od psychologů a psychiatrů, kdy jej označili papírově „takzvaně za blba“  posílal Zdeňak Macuru na léčení. Naopak Zdeněk Macura se snažil upozornit na poslední případ, kdy Jakub Waiss společně s Ivetou Bartošovou oznámili podáni na Josefa Rychtáře za násilí. Josef Rychtář suše pouze oznámil, že se jim tento člověk vetřel do rodiny. To, že se jednalo o dlouholetého přítele a kamaráda jeho syna, to že jim dělal správu internetové oblasti již nikomu neřekl.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Josef Rychtář na atak Zdeňka Macuru ohledně útoku v Uhříněvsi reagoval promptně a s elegancí jemu vlastní.

Zdenek Macura Vy jste mě zákeřně napadl v tom Uhříněvsi zezadu jste mi dal ránu a já spadl a měl jsem rozbité obě ruce. Vy jste skutečný zákeřák ne já. Já to udělal veřejně a ještě k tomu jsem Vám zezadu nedal ránu, ale jen strčil, to se nedá srovnat s tím, co jste mi tehdy udělal v tom Uhříněvsi potají, protože jste věděl, že tam nejsou svědci. Vy si doře hlídáte, když nejsou svědci, tak jste neskutečný zákeřák, jak mě potvrdila také napříkla paní Darina.

Josef Rychtář Pane Macuro, opět lžete. Pokud vím, tak jste přede mnou utíkal a vzhledem k tomu, že jste nemehlo a zakopl o svou vlastní nohu, stalo se to, co se stalo. Přesto jste potom k nám přišel, kde jste zazvonil a byl jste vpuštěn domů.

Tuhle pohádku jsme slyšeli už několik krát, zejména u případu jeho ex manželky paní Dariny, jak se sebepoškozuje, případně u Ivety jak nedokonale padá a v okolí se nachází stolečky, případně lampičky. Třetí v pořadí je Macura, který zakopáva o vlastní nohy. Kdo bude další?

Rychtář mimo jiné svou ex-manželku nazval mediální prostitutkou společně se Zdenkěm Macurou. Pravděpodobnost, je totálně mimo, nakolik je známe, že Darina Nová, se k žádným extempore svého ex manžela nevyjadřuje ani veřejně ani jinak.  S ohledem na jeho nedávné výsledku psycho analytického rozboru jeho osobnosti, kdy bylo zjištěno, že potřebuje být viděn a vidět, lze tomu jen stěží uvěřit, že to řekl právě on. Samozřejmě nezapoměl upozornit, že jeho manželka navštěvuje psychiatra, v podstatě normální věc po složité situaci. Více bych se přikláněla k názoru, aby udělal to samé 🙁

Pane Macuro, nevím, co vám má bývalá manželka napovídala. Ale jedno vím jistě, měla by vás brát s sebou, když navštěvuje psychiatra, neb má stejné myšlení a fantazii jako vy.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Snad jen jedna informace pro deník šíp.cz. Trapnost to byla obrovská a i přes vaší snahu prodlužovat tzv. „souboj“ jste prodlužovali pouze agonii. V posledních momentech už Josef Rychtář nemohl psát z rozčílení, proto to za něj dělal redaktor. A takové to jakéže soubojení, kdy neodpověděli naotázku a mleli se mezi sebou, s markantní návštěvností, jenom svědčí o kvalitě stránek, které provozujete. Příště bude lepší myslet a pak konat.

Tak kdo je tady kurva na palici?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. čekala jsem co z toho bude, ale takovou totální zarputilost a dětinskost jsem opravdu nezažila. A to jsou dospělí lidi? Sotva 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno