chorvatsko ostrov Brač

 

I když léto už značně pokročilo, stále ještě zbývá dost času vybrat si nějakou letní dovolenou. Pokud toužíte zajet si k moři, polehávat na pláži, koupat se a plavat, užívat si sluníčka, pořád si ještě můžete příjemný odpočinek dopřát. Stačí jen jedno jediné – rozhodnout se. Není potřeba nic plánovat dlouho dopředu. Pokud máte pocit, že se bez vás v práci kolegové obejdou a ruku na srdce – každý z nás je nahraditelný a odpočinek byste si v rámci péče o své duševní zdraví rozhodně měli dopřát, nic nebrání v tom vyrazit k moři.

 

Řekněte si, že máte chuť přijít na jiné myšlenky, sjednejte si v práci dovolenou a vyberte si last minute. Tento druh zájezdů má svůj nesporný půvab. Proč?

  • Můžete ušetřit i tisíce korun
  • Slevy na zájezd dosáhnou i desítek procent, a to pro všechny účastníky
  • Skvěle se hodí pro moderní adaptabilní lidi, kteří netrvají na tom, že potřebují jednu konkrétní destinaci
  • Můžete si rozšířit obzor tím, že poznáte jiné destinace, než jste zvyklí

Oblíbená destinace Čechů

Češi si velmi oblíbili Chorvatsko, které většinou vévodí žebříčku nejoblíbenějších destinací, které Češi v létě navštěvují. Láká je zde krásná příroda, například Plitvická jezera jsou známá tím, že zde točil Vinnetou, kvalitní možnosti ke koupání, příjemné prostředí a rozumné ceny. Proto hledejte last minute do Chorvatska s nimiž si můžete užít krásnou dovolenou a přitom hodně ušetřit.

Hezký dárek potěší

Všechny dámy ale potěší nejenom příjemná dovolená strávená v hezkém prostředí u moře, ale i originální dárky pro ženy, ať už mají svátek, narozeniny nebo třeba výročí seznámení s partnerem. Spektrum dárků pro ženy je obrovsky široké od kosmetických balíčků přes drobnosti do domácnosti nebo třeba knížky. Vybírat dárek ženě je radost, stačí jenom trochu znát její vkus.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Dobrý den,byl jsem několikrát v Řecku a několikrát v chorvatsku. Byli jsme ubytováni v Hotelu Zaton a už jezdíme jen tam. Co se týká hotelu je naprostá spokojenost. V hotelu se dobře jedlo (polopenze), atrakce na jedničku (jízdu na banánu provozuje Čech:)Doporučuji si zajet lodí do Zadaru a „fish piknik“. Delegáti hotelu jsou převážně Češi. Pláž je kousek před hotelem ale osobně miluji potápění a proto jsme si s přítelkyní zajeli půjčeným prostředkem na Punta skalu.je to kousíček a je možno vylovit kdejaký suvenýr. Pokud by vás potápění nebralo doporučuji vyjít pěšky z hotelu a dojít cca 2 km k ostrůvku vedle Ninu, je tam písečná pláž a jsou tam ložiska léčivého bahna. Na večer jo po cestě vynikající pizzerka a zmrzlinárna. V Ninu je krásné pokoukání jedná se o městečko malého rozměru ale všechno zde najdete, v noci je zde vynikající atmosféra, milion malířů, atrakcí, hudebníků a stánků s kdečím. Do Zatonu jezdím každoročně, potkávám našince a vím i kde koupit dobrou Rakiji:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno