datove uloziste

datove uloziste

Datové úložiště s neomezeným nahráváním souborů preferuje slušnou cenu a rychlost stahování. Pro všechny, kteří si chtějí zpestřit užívání serveru soutěžemi za hodnotné ceny, je určen server Datoid.cz. Oblíbené datové úložiště poskytuje ukládání a stahování souborů. Je velmi snadné najít si internetové stránky s mnoha výhodami a sdílet svoje nahrávky s ostatními. Zde se cení rychlost a kvalita.

Stahování nebylo nikdy zábavnější

Datové úložiště umožňuje přidání své vlastní nahrávky. Tímto způsobem se může každý uživatel podělit s ukázkou své vlastní tvorby. Největší výhody mohou čerpat prémioví uživatelé, a to díky kreditnímu systému. Ten rychlost stahování ještě zvýší. Zde je možno ukládat své nahrávky podle libosti, přičemž se za ně strhávají nasbírané anebo koupené kredity.

Registrace přináší výhody

Komu se líbí princip serveru Datoid, ať neváhá a vytvoří si svůj účet zdarma. K rychlé registraci postačí pouze e-mail, heslo a souhlas s obchodními podmínkami. Jako dárek na uvítanou se na založený účet automaticky připíše 2 GB kreditů, se kterými může uživatel libovolně naložit. Premium účet je počátek stahování se všemi pozitivy. Lákavá je rychlost stahování. Je možné dokonce stahovat několik souboru najednou! Žádné přerušování, dlouhé čekání a navíc podpora download zákazníků!

Nechte se objevit jinými

Pro všechny, kteří si myslí, že stojí jejich nahrávky za zhlédnutí, patří možnosti serveru Datoid! Podělit se o ně s ostatními uživateli a dozvědět se míru pravého úspěchu bývá zásadní. Objevit v sobě skrytý talent a prosadit se třeba jako začínající hudební kapela, režisér anebo filmová hvězda je na dosah ruky. Uveřejnit domácí video se sexuální tématikou je nutné označit 18+. Díky šíření odkazů mezi tisíce lidí vzniká lepší šanci na popularitu a bleskovou kariéru.

Zajímavé nahrávky vedou!

Velkým pozitivem je nahrávání dat do velikosti 10 GB. Zárukou úspěšného souboru je chytlavý titulek. S datovým úložištěm se dá vydělávat snadno a rychle! Díky souboru s kvalitním obsahem, zajímavými tagy a aktuálními informacemi získáte zasloužené prémiové body. Osvěžit svou nahrávku, aby byla perfektně okořeněná a tím i špičková, je princip úspěchu. Další možností výdělku a reklamy je umístění bannerů na server Datoid.

Datové úložiště využijte na maximum

Ukládání souborů bez sebemenší námahy slibuje datové úložiště serveru Datoid. Pouhá registrace trvající jen pár sekund daruje prémiové 2GB a možnost stahování libovolných dat. Drtivá většina souborů je hodnocena samotnými uživateli, a proto si každý může udělat o příspěvku obrázek a přidat svůj komentář.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno