Zdeněk macura

Zdeněk Macura

Ahoj Iveto,

 

Tak mě přišla SMS zpráva od pana na R. , že by bylo vhodné, abych Ti zaplatil další fakturu tentokát za sanitku z Rakouska na 280 Eur.

Tu první fakturu na asi 580 Eur za vyšetření jsem celkem bez řečí zaplatil, zaplatím i tu druhou, nicméně teď si říkám, že by bylo vhodné, aby si mi také pomohla a to s následujícím:

 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

– potřebuji vytrhat plevel okolo baráku ( foto v příloze )

vytrhat plevel

– potřebuji uklidit auto ( foto v příloze )

uklidit auto

– potřebuji udělat pořádek v papírech na stole, faktury, účetnictví ( foto v příloze )

pořádek na stole

– potřebuji něco uvařit, abych nemusel na bagetu na benzinku ( foto v příloze )

uvařit jídlo

– popřípadě další věci

tady spaní

koupelna

 

Té práce je celkem dost, takže aby si nemusela cestovat z Líbeznic do Úhřínevsi a zpátky, můžeš u mě přespávat.( foto v příloze )

Můžeš začít s plevelem už od čtvrtka, mám čas kolem třetí hodiny, rukavice budu mít přichystané, vem si sebou pracovní oděv.

 

Dále by bylo vhodné dát do pořádku následující věci:

– kontaktovat všechny média a prostřednictví nich se mi omluvit za nepravdivé slova o únosu, o tom, že jsem tě chtěl prodat na orgány a o tom, že jsem zajistil Tvůj pobyt v léčebně v Bohnicích.

Návrh omluvy:

Omlouvám se panu Macurovi, že jsem o něm mluvila, že mě unesl, že mě chtěl prodat na orgány a že zajistil můj pobyt v Bohnicích. Nebyla to pravda. Byla jsem to já, kdo pana Macuru kontaktovala přes jednu reportérku a žádala o pomoc. Chtěla jsem jednak řešit zdravotní problémy, neboť jsem se bála, že nemám něco s hlavou v pořádku a jednak jsem chtěla jet někam k moři také z důvodu, že jsem hledala způsob zdravotní rekonvalescence. Měla jsem totiž ve vzpomínce, že před dvěma lety mi pobyt u moře velmi pomohl a tak jsem doufala, že mi pomůže i nyní. Důvod, proč jsem kontaktovala v té věci pana Macuru byl ten, že mi v této věci dlouhodobě něchtěl vyhovět tehdejší partner a u problému s hlavou bylo dokonce nemalé podezření, že mě to může ohrozit na životě. S mým pobytem v Bohnicích pan Macura neměl nic společného.

 

Děkuji

S pozdravem

Mgr. Zdeněk Macura

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. pane Macura to není pomoc ale vy chcete aby se k vám nastěhovala.Tyhle práce zvládnete sám .Vaše mentalita je na velmi nízké úrovni ,kolik stál váš titul ?.Dostal jste párkrát přes usta, Iveta vám jasně několikrát řekla že jí máte dát pokoj a vy stále otravujete.Jste zralej na řádné psychiatrické léčení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno