Iveta spadla z kola

Iveta Bartošová je zjev populární scény který roste a umírá s dávkou přímo úměrnou přilepšovacím prostředkům. Co všechno zvládla Iveta Bartošová za jediný rok od února 2013 do února 2014 vám přinášíme ve zkratce. Vzhledem k tomu co všechno tato žena dokázala musíme příspěvky rozdělit a aplikovat po dávkách.

Únor 2013 byl ve znamení lásky a pokory. Iveta společně s Pepém veřejně dali najevo své city a ohlásili znění svatebních zvonů. Hned na to je přistihla exekuce v podání zkrachovalé televize Pětka na osobní automobil touto televizí zapůjčený. I když Josef ochraňoval majetek jak se dalo pak už se nedalo. Televize Horor film zahájila své vysílání filmem  Výkřik kde si šloncla taky Iveta jednu malinkou roli a hned byla zabita. Televize Pětka taky začínala s Ivetou ale živě a rychle skončila. Jaký to paradox. Někdy v polovině února se Iveta Bartošová nechala slyšet že chystá na podzim koncert s Felixem Slováčkem, jak to  dopadlo víme všichni. Ještě koncem měsíce se snažila dle bulvárních deníku předčasně zplnoletnit syna aby jej měla pro sebe protože on taky chtěl být „jenom u ní“.

V březnu 2013 hned ze začátku dle super.cz zmlátil Josef svojí milenku v Říčanské nemocnici, prý celý incident vyšetřovala i policie. Dle deníku AHA se Iveta dokonce zabarikádovala v uvedené nemocnici. Pár dnů nato otočila a ze všeho obvinila chudáka kluka Weise že ji zmanipuloval a dokonce osahával a to kamarádi nedělají. Rychtář jako správný charakter ji za to koupil auto i když ho prý policejně nechala vystěhovat z domu. Pár dnů nato vyrukoval se zaručeně kvalitní informací o Ivetě její „tajemník“ Lukáš Rejmon, který v minulosti natáčel efektní filmy pro pány. Takže taky charakter. Mimo jiné sdělil světu jak Iveta nedodržovala termíny, jak vyskočila opilá z jedoucího auta a potají ji vylévali vodku. Ve Frenštátě pod Radhoštěm rodném městě Ivety se chystala charitativní akce  – ples pro oběti tragického výbuchu který tam nastal a Iveta odmítla vystoupit. Jak sdělil organizátor plesu Aleš Luchesi projednávala se finanční stránka,  honoráře a nejsou schopní Ivetu zaplatit. Na charitativní akci? Haló? Iveta Bartošová nakonec jakože zadarmo vystoupila nakolik sklidila vlnu nevole místních, ale stejně  skončila v nemocnici protože Josef Rychtář se společně s ní a dalšími lidmi vymlátil v autě jak se snažil ujet před paparazzi při návratu z koncertu. Princezna Diana hadr. Iveta přesně po deseti dnech po nehodě zjišťuje že  nemůže dýchat. Koncem měsíce Iveta nachází na plotě své zahrady“záhadnou igelitku“ plnou peněz ale nevrací ji na policii. Prostě si ji nechá. Její plot, její igelitka. Felix Slováček má oslavit 70 let a Bartošovou zazdil jako nespolehlivou a zakázal ji zpívat.

V dubnu 2013 Iveta zazpívala v poloprázdném podniku v Zaječí, kde mimo jiné byla obdarovaná fleky na svých tyrkysových spanilých šatech. Při koncertu se porval její milenec Pepé a její další milenec Zdeník, taková normálka. Jako už je zvykem opět po návratu je nechtěně kontaktovalo cizí strašně tajné auto a Iveta  bourala. Iveta veřejně světu sdělila proč má hlavu oteklou jako balón. Před třemi a půl lety těžce onemocněla, málem ji odešla ledvina, měla  otravu krve a dva měsíce  ležela v nemocnici a vlastně umírala,“ vzpomínala. „A vždycky, když bere antibiotika a je nemocná, ledvina se ji ozve a  opuchne, že, jak říkáte, má hlavu jako medicinbal,“ připustila.  Kartářka Anie potvrdila že na Ivetu je od smrti Petra Sepéšiho uvalená kletba. 20.4 byla Iveta v nesnesitelných bolestech odvezená do říčanské nemocnice, žádná nemoc se nepotvrdila dostala injekci proti bolesti a snad měla jen zablokované větry chudák malá. Jak řek Rychtář pro deník šip „Cokoliv snědla nebo vypila, neudržela chvíli v sobě. Poté si vzala čaj a endiaron, ale nic nepomohlo. Tak jsme museli do nemocnice,“ . Endiaron na absťák nikdy nepomůže a to by si mněl uvědomit i její milenec. Iveta Bartošová vystoupila  v klubu Azzuro v Říčanech. Vypískal ji nejen mikrofón ale i lidi protože se jim nelíbilo vystoupení, vzhled ani zpěv na playback jak napsal deník blesk.cz. Věta „Drž hubu, ty k*ávo, stojíš stejně za ho*no, zpívej a ne na ten hnusnej playback,“ je dnes již legendou. Správkyně ofi fan klubu Ivety Bartošové Renáta M. začala vybírat příspěvky na chod klubu (nebo Ivety) a veřejně to sdělila na jejich stránkách facebooku.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Iveta spadla z kolaKvěten 2013 byl zajímavý. Světlo světa spatřila nahá fotka Ivety od neznámého fanouška a byla k prodeji. To jestli tuhle tragédii někdo koupil nám známe není.  Na spy.cz Ivetě suverénně vedla v anketě nejhloupější blondýnka. Iveta měla jít svědčit proti svému milenci v kauze nebezpečného vyhrožování Josefové exmanželce  a její právničce. Nic nové pod sluncem Pepa ani mouchu nezabije. Jak je již zvykem Iveta těsně před soudem umírala na jednotce intenzivní péče prý pádem z kola a byla ze soudního stání omluvena. Druhý den po soudu byla propuštěná protože podepsala reverz. Co bylo následkem téměř  smrtelného úrazu nikdo neví. Jestli to bylo její tajné noční popíjení a pád ze schodů jak se proslýchá v poslední době, nebo výrazné nařízení ze strany drahé polovičky jak vypovídat u soudu si můžeme jen domyslet. Jisté je to že zlomená klíční kost ji vyřadila ze života na několik dlouhých měsíců což uvidíme později.  Jen několik dnů po tragickém a silném zranění Iveta vystoupila v Lipanech a nic nenasvědčovalo tomu že umírá. Mimo to její milenec Josef měl prý ublížit fanoušce Ivety a procházel se z rákoskou z bambusu před klubem aby chránil čest a neposkvrněnost své drahé. Bartošová pokračovala ve své Tour de Putik a vystoupila v Sázavě na Benešovsku. Žádný deník nepřinesl informaci jestli z lodě nebo kajaku.  Slávek Boura se hodlá natočit film o Ivetě Bartošové, další výstřik. Její milenec dostal od soudu potvrzeno že je násilník a začal rabovat společný majetek mimo jiné měl ukrást chleba, mouku a maso na svíčkovou. Co je doma to se počítá (rozuměj doma jako Uhříněves).

Tak a další 4 měsíce až příště 🙂

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

4 KOMENTÁŘE

  1. Renáto, můžu vás ujistit, že příspěvek jsem psala osobně. Nezáleží na tom jak se pojmenujete, chápu že chcete být utajená, nicméně vaše IP adresa prozradila polohu přímo ve Frýdku Místku. Hezký den J.

    • Hele Vy chytrolíne 🙂 ..Nevím kdo je Renáta a co jste si s ní udělal, ale dle reakce vidím, že jsem se trefil:-)..A pro Vaší informaci…, ve FM žije téměř 60 000 lidiček 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno