pánský šatník

 

Umět se slušivě a vhodně obléct patří mezi základní dovednosti, které by měl ovládat opravdu každý. Přesto, že dámská móda může být pro muže někdy docela oříšek, móda pro muže tak složitá rozhodně není. Bohatě si totiž vystačíte s několika málo nadčasovými kousky oblečení a doplňků, ze kterých vždy vykouzlíte dokonalý outfit.

Základ pánského šatníku – trička a džíny

V žádném pánském šatníku by neměla chybět úplně obyčejná, jednobarevná trička. Zapomeňte na trička s rádoby vtipnými nápisy nebo obrázky a investujte raději do triček, která se dají kombinovat skutečně téměř se vším. Nesmíme zapomenout ani na klasické modré džíny, které zkrátka nikdy nevyjdou z módy.

Lepší oblečení pro zvláštní příležitosti

Občas dostanete pozvánku na akci, kde není striktně vyžadován přímo oblek, ale jednoduše se patří přijít na ni oblečen slušněji než obvykle. Proto se hodí mít v šatníku zásobu dobře padnoucích košilí. Rozhodně není nutné mít košile pouze v bílé barvě, přesto je dobré držet se tradiční černé, šedé nebo tmavě modré a neexperimentovat s křiklavými barvami.

V současné době rozlišujeme dva základní druhy střihů pánských košilí. Vyzkoušejte slim košile, pokud máte spíše štíhlou postavu, anebo košile střihu Regular fit, pokud je vaše postava spíše plnoštíhlá.

Společenský oblek je prostě nutností

Společenský oblek je zkrátka základní výbavou každého muže a rozhodně nemusí být jen jeden. Doporučujeme vlastnit jeden klasický černý oblek, na významné události, do divadla nebo na ples a poté libovolné množství méně formálních obleků v různých barvách.

K pánským oblekům samozřejmě neodmyslitelně patří stylové pánské opasky. Nezapomeňte, že pravidla etikety nařizují, aby opasek a obuv měla stejnou barvu. K černým botám proto volte vždy černý pásek a k hnědým zase hnědý pásek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno