střešní byt

Střešní okna by měla být nedílnou součástí každého střešního bytu. Do vašeho domova díky nim bude proudit obrovské množství přírodního světla, ale také slunce. V letních měsících proto potřebujete kvalitní pomocníky, kteří vám přinesou příjemný stín. Z jakých možností na trhu můžete vybírat, abyste si užili krásné léto i v podkroví? 

Klasické rolety 

Krásný design i praktickou stránku si užijete hned u několika stínících produktů. Univerzální rolety na střešní okna jsou ideální možností pro všechny, kdo chtějí mít stín a mají omezený rozpočet. Za výhodnou cenu si můžete pořídit kousek, který vám bude dobře sloužit a zároveň bude vypadat skvěle. Sami si zvolíte vzor i barvu a instalace je velmi jednoduchá. Musíte si jen rozmyslet, jestli potřebujete variantu: 

  • stínící, 
  • zatemňovací. 

Plisované rolety 

Velmi efektivní ochranou proti slunci jsou také plisované varianty, které se dělají ve třech variantách. Můžete je mít manuální, elektrické nebo kombinované. Jejich netradiční vzhled ozdobí váš domov a také v tomto případě můžete vybírat z mnoha barevných odstínů. Stejně tak si zvolíte, jestli látka propustí nebo nepropustí světlo. 

Žaluzie 

Oblíbeným řešením při stínění každého bytu jsou lamelové žaluzie. Pořídit žaluzie na střešní okna je skvělou možností, jak si regulovat množství světla v místnosti. Ideální jsou pro alergiky, protože se nejedná o látku a skvěle se hodí také do pokojů s vyšší vlhkostí. Velkou výhodou je také poměrně nízká cena. Při nižší kvalitě musíte počítat s tím, že se žaluzie mohou prověsit. 

Vnější rolety nebo markýzy 

Zajímavou a velmi efektivní možností je také venkovní stínění. Markýzy budou vypadat nádherně, originálně a dosáhnete s nimi i v létě ideálního stínu. Vnější rolety vám mohou zajistit větší tmu, takže se hodí hlavně do ložnice. Také tato možnost bude působit velmi elegantně a nemusíte mít žádné zařízení na vnitřní straně oken. 

 

Zdroj obrázku: Astibuk / Shutterstock.com 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno