Nemocná bartošová

Nemocná bartošová

A máme to tady. Po posledním tažení zašlé pěnice Ivety Bartošové na silvestra roku 2013 se zdálo jako by se za její osobou země zavřela. Každý druhý normálně uvažující a fungující člověk republiky v koutku duše doufal – že snad konečně. A ono hejsa hejsa do Brandejsa vše je jinak. Celých těch 10 dnů se nám Jelenova choť (rozuměj manželka Josefa Rychtáře – obecné pojmenování na soc. sítí. pozn.redakce)  připravovala na neskutečné utrpení.  Manažment Ivety Bartošové v podání sivovlasého starce Josefa snad zřejmě vytušil příležitost zmanažovat bártrový obchod formou reklamy a dát zadarmo udělat hubu Ivetě a  taky dokonale připravenou mediální masáži opět připomenout kdo je ona „princezna z Uhříněvsi“. Takový přídavek k mediální prostituci navíc snad i zdarma.

Jak jinak totiž nazvat utajenou „tajnou“ operaci, kterou podstoupila v noci z 10 na 11 ledna. Proč v noci a proč prý utajeně můžeme jen spekulovat. Na sociální sítí se objevil názor, že lékaři doufali v menší promile nebezpečných látek v krvi ve večerních hodinách aby mohli použít celkovou narkózu. Nestalo se tak. Dle deníku Blesk bylo použito pouze lokální umrtvení z důvodu její chlastací minulosti. O současnosti se pouze spekuluje. Celá utajená „Tajná“ operace o které krom všech deníku v ČR, vždy připraveného štábu televize Prima, fotografů a pisálku,  nevěděl pouze vedoucí směny OKD a jeho parta pracující bez přestávky hluboko pod zemí, tak zřejmě dopadla podle plánů. Naštěstí jsou věci mezi nebem a zemí, které ani Pij ár manažer nedokáže ovlivnit a  informace o bolístce pěnice Bartošové nedokáže poslat všude. A tak místo truchlících 10 milionů lidí se několik desítek dokázalo bezpečně ukrýt před duem Bartošová Rychtář tisíce metrů pod zemí.

Iveta Bartošová k neuvěřitelně těžké operaci dorazila mimo jiné taky v doprovodu růžového medvídka, kterého pevně svírala tak, že se dalo už jen spekulovat jestli haluzoidní záběry televize Prima a fotografie nejsou ze soudního stání Barbory Škrlové. Nic na tom ani nemění fakt, že tři nesouvislé věty, které se neobtěžovala ani dokončit jen tuto myšlenku podtrhly.  No řekněte, skoro padesátileta bába s medvídkem? Je tohle to normální, nebo její pud sebazáchovy přestal fungovat? Národ měl tak možnost vidět utrpení „mučednice Ivety“ v  přenosu z ordinace při operaci, která je minimálně desítkám jiných lidí prováděná denně bez jakékoliv medializace. Samozřejmě bývalá ikona má jinou bolest, jiné operace, jinou zcela delší dobu léčení ze všeho a tak lze jen doufat, že nebude mít i jiné schopnosti. Dalšího Aštara by svět asi nezvládl.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

bartošová se prodáváTeď už zbývá pouze čekat kolik financí připluje na společný účet manželů „Uhříněvských“. Profimedia – fotografická banka nabízí celkem 24 fotografií k prodeji za co určitě připluje nějaká ta korunka. Útrpné pohledy a dokonce fotografie kde je nutné ukázat kolik prášku musí Iveta Bartošová denně sníst, jako kdyby to z minulosti nikdo dávno nevěděl jsou opravdu spíše pro pobavení.  Snad se ušetří z prodeje i na na nákup nějaké té kvalitní vlasové kosmetiky pro tento pár. Nejsem kadeřnice ale parkovací místo v koutech hlavy Ivety by mohlo skvěle posloužit jako přistávací plocha pro  Air Force One a Barack by měl ještě prostor pro piknikový stůl, kdežto menšina v republice by bílou hlavu Josefa mohla považovat naopak za provokaci.

A co nás čeká a nemine v nejbližších dnech?

Choroskop na LEDEN –  ÚNOR 2014.

16.1.2014 šťastný to den pro bulvární obec. V tento den se sejde Jelen Josef se soudní moci v České republice. Na programu dne je totiž soudní stání, které už jednou bylo a to za napadení své bývalé manželky. Bohužel stání dle mého názoru bude opět odročeno nakolik Pij ár manažer, chůva a opatrovník nemohoucí Ivety v jedné osobě se opět omluví z důvodu starostlivosti o osobu blízkou. Je tedy předpoklad, že huba byla opravovaná plánovaně. Nicméně neskutečně těžká operace totálně ochromila jakékoliv pohybové vlastnosti pěnice a tak ji Josef musí krmit a snad i to jiné.

17.1.2014 trapné předpokládané jmenování Bohuslava Sobotku premiérem ČR nestojí za zmínku. Jestli o den dříve zažijeme dlouho očekávané rozhodnutí soudu  bude celých  9 lidí držet celostátní smutek a mít kalhoty a sukně na půl žerdi a 10 milionu naopak oslavovat uzavření klece.

4.2.2014 opět hlavní hvězdou Josef Rychtář, bude totiž probíhat další soud souběhem tří činů. Takže něco jako šampon 3 v jednom. Mimo jiné se bude jednat i o nebezpečné vyhrožování advokátce exmanželky  Judr.Sedloňové, napadení osoby a další. Takže opět slunce nad hlavou a snad do třetice všeho dobrého. Otázkou jen bude, jestli v té době bude mít svůj letitý blýskavý světský oblek nebo naopak námořnickou pruhovanou 😀

14.2 2014 bude na programu Iveta, tedy pokud nezavřou jejího manžela po všech těch soudech a dokonce má v plánu i vystoupit a pokračovat tak vymetáním putyk po vzoru roku předešlého v nějaké vesnici poblíž Karlových Varů. Nicméně náš názor je jednoznačný. Iveta vlivem vnějších okolností a soudem s JR st. začne nanovo přijímat ve větší míře než je obvyklé „vnitřní okolnosti“, které opět „fénixe“ prdnou tam kde si jaksi zaslouží být.

21.2.2014 by Iveta měla vystoupit v Zaječí, v báááru kde již v minulosti zažila blaho starodávného souboje dvou kohoutů o ušlechtilou ruku princezny. Tentokrát však po jejím boku bude buď vyvdaný syn „matky“ Ivety Bartošové který se netajil náklonnosti k ní,  nebo přímo její coseškádlivárádosemívá Zdeněk. Josífek tak doufáme bude v té době posílat manažerské instrukce pouze prostřednictvím motáku a záchodové mísy.

Takže           Dej Bůh štěstí této zemi……..

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: blesk.cz, foto: facebook.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno