přípravky na líčení

přípravky na líčení

 

Jdete do divadla, na rande, na posezení s přáteli nebo do zaměstnání? Ženy se chtějí líbit při každé příležitosti a ke zvýraznění rysů a k zakrytí menších nedostatků pomůže hezky provedené nalíčení. Líčení nemusí být nijak složité, přesto můžete být svým výtvorem na obličeji mile překvapeny.

 

Rozlučte se s unavenou pletí

Unavená, neupravená a vrásčitá image dnes nikoho nenadchne. V přirozeném líčení najdete velkou oporu! Ranní make-up bude hotový za několik málo minut. Myslíte si, že atraktivní ženy, které denně vídáte nevypadají po ránu podobně jako vy? Ale ano, vypadají a proto, aby působily odpočatě a svěže potřebují praktikovat pár triků pro krásu. Správné líčení začíná očištěním pleti pomocí pleťové vody nebo odličovače. Používat můžete nedráždivé micerální vody, vhodné pro každý typ pleti. Poté se pusťte do rozetření vhodného podkladového krému až ke krku a okolo očí použijte oční krém. Podkladový krém má hydratovat pokožku a nesmí příliš mastit. Krém lze nahradit nemastnou bází. Vyberte si make-up v přirozeném odstínu vaší pleti a zlehka vklepejte okolo očí, na tváře, čelo a bradu.

 

Přepudrování bez vrásek

Odstíny pudru si vybírejte o jeden stupeň světlejší, než je vaše pleť. S pudrem to rozhodně nepřehánějte, protože silné pudrové nánosy zvýrazní vrásky. Stačí slabá vrstva a vrásky budou zamaskované. Červené skvrny a zarudnutí se vám podaří zamaskovat zeleným pudrem. Pudr růžově zabarvený oživí unavenou pleť. Nakonec klidně použijte tvářenku, hodí se nejen červené tóny, ale i zlatavé a oranžové.

 

Zvýrazněte své oči

Před nanášením očních stínů dejte na víčka trochu bezolejového make-upu a pudru. Vše rozetřete a vyberte si stíny blízké vaší přirozené barvě pleti. Zkuste tedy béžové, hnědé nebo meruňkové odstíny. Pro přirozené líčení zapomeňte na zvýraznění obrysů černými barvami. Na řasy využijte klasickou řasenku s černou nebo hnědou barvou. Jemněji zvýrazňuje kolem očí kajalová tužka. Každé barvě očí sluší kouřové odstíny nanášené na celou plochu víčka, kde přirozeně přejdou do ztracena.

 

Dokonale nalíčená ústa

K namalování rtů použijete rtěnku a konturovací tužku. Pamatujte si, že muži nemají příliš v oblibě ústa namalovaná sytě červeně. Čím nápadnější si vyberete barvu rtěnky, tím lépe musíte provést líčení. Konturovací tužku si zvolte v barvě rtěnky, nejhůře o jeden odstín tmavší. Drobné nedostatky rtů se dají snadno zamaskovat. Například tenké rty budou opticky bohatší díky zvýraznění konturkou po vnějším okraji rtů a po dobarvení štětečkem. V tomto případě vám mírně lesklé rtěnky vytvoří plnější rty, nedoporučují se příliš matné rtěnky. U plných rtů se vyhněte perleťovým rtěnkám – udělají vaše rty ještě bohatší. Místo rtěnky je možné použít lesk na rty – naneste ho jemným vklepáním.

Na stránkách Drmax-lekarna.cz naleznete zdravé přípravky na líčení a odlíčení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Mít hodně výrazné nebo hluboké oči je hodně sexy. Chlapi potom koukají do očí a né jinam! Na večer se hodí tmavší a přes den zase světlejší, třeba modrá nebo růžová. Ale hlavní je pořádná řasenka, aby oči byly Manga!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno