byty

Kdo netouží po vlastním bytě v metropoli? Po létech minimální nabídky se objevila možnost pořízení bytu v novostavbách v oblasti horního Žižkova. Lokalita, která je zajímavá nejen snadnou dostupností veřejnou dopravou, sociální vybavenosti, ale také faktem, že se nachází přímo v zeleném srdci Žižkova. Bytové domy totiž přímo navazují na park Židovské pece a blízko se nachází i lesopark Vítkov. Navíc prodej bytů byl již zahájen a stěhování je možné během příštího roku.

Katalog nabízí 272 bytových jednotek

Co mohou v rámci projektu Byty u parku zájemci čekat? Nové byty Praha 3 lákají na moderní metropolitní bydlení, v katalogu se nabízí 272 bytů o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk, přičemž ve variantě 4+kk si lze zvolit variantu mezonetu. To je obzvláště výhodné pro zřízení oddělené pracovny nebo pokoje pro dospívající děti.

Všechny byty disponují lodžií, balkonem nebo předzahrádkou. U některých bytů jsou dokonce dvě. V posledních patrech se mohou noví obyvatelé těšit z výhledu na město nebo do zeleně z terasy.

byty

Autem nebo na metro?

Velkou výhodou nových bytů v Praze na Žižkově je jejich skvělá dostupnost městskou hromadnou dopravou. Od dveří bytu je to na metro doslova pár minut, navíc majitelé vozů se mohou těšit z podzemního garážového stání, které lze k bytu zakoupit. Garáže se nacházejí ve dvou podzemních podlažích stejně jako sklepní kóje přidělené ke každému bytu pro uskladnění sportovních nebo sezónních věcí.

Jedna z nejlepších lokalit metropole

Kromě zmiňované dostupnosti a perfektní sociální infrastruktury je v okolí novostaveb veškerá občanská vybavenost, děti mohou chodit do blízké školky nebo školy. V lokalitě horního Žižkova se nacházejí lékaři a další sociální služby, po práci lze nakoupit v množství obchodů. Pro volnočasové aktivity jsou k dispozici parky s nepřebernými možnostmi sportovního vyžití a dětských herních prvků. V neposlední řadě je Žižkov známý kulturou, ve čtvrti jsou divadla, kulturní i hudební scény, kluby a také kina, mimo jiné ikonické kino Aero.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno