přípravky herbadent.cz

Lidé jsou zvyklí před spaním provádět bezpočet nejrůznějších rituálů. Pakliže mezi ně však patří přejídání nebo nadměrná konzumace tvrdého alkoholu s velkou dávkou stresu, zapomeňte na ně. Raději se zaměřte na zvyky, které budou prospěšné vašemu tělu a mysli.

Vsaďte na léty prověřené bylinky a jejich léčebné vlastnosti, jež by si měl plnými doušky dopřávat člověk zdravý i nemocný. Zajímá-li vás, jaké léčivé byliny to jsou, čtěte směle dál.

 

Tradiční bylinné víno

Prvním praktickým tipem bude určitě slastný okamžik při sklence dobrého vína. Nutné je zvolit to správné, které pochází z originálních receptur a má z lékařského hlediska přínos pro lidské tělo. V tomto ohledu se nabízí hned dvě varianty.

  • Víno CONDURANGO®
  • Víno MALTOFERROCHIN®

bylinkové vína

 

Bylinné víno, jež vás při malé dávce před spaním dokonale zbaví nepříjemného stresu, napětí a pocitu nekonečného vyčerpání. Zároveň se stará o snižování nevolnosti a nadýmání, včetně odstranění žaludečních a zažívacích problémů. Každý z uvedených produktů v sobě skrývá něco, oba vám však prospějí.

 

Dentální hygiena na vyšší úrovni

9342-herbadent-pasta-bylinna2zubné kefkyV okamžiku, kdy dopijete sklenku lahodného vína, měli byste se vrhnout na ústní hygienu. I zde samozřejmě s přívlastkem léčivých bylinek. Typickým příkladem je zubní pasta HERBADENTA®, obsahující extrakt ze sedmi přírodních rostlin. Zvolíte-li k tomu ještě zubní kartáček od stejné firmy, bude vaše zubní hygiena dotažena k naprosté dokonalosti. Vy posléze můžete mít dobrý pocit z toho, že tělu dopřáváte jen to nejlepší.

Pakliže jste při čtení tohoto článku zatoužili po jakémkoliv výše uvedeném produktu, neváhejte navštívit internetový obchod herbadent.cz. Značka, pod níž jsou léčivé byliny prezentovány ve formě nejrůznějších preparátů od roku 1897. Léčebná kvalita, s níž vzpružíte své tělo v kombinaci s vynikajícími pořizovacími náklady.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno