dítě bolesti

 

Dětské problémy jsou poměrně časté a rozhodně nejsou nic příjemného. A to jak pro samotné dítě, tak i pro samotnou maminku, která o něho má zcela pochopitelně velký strach. Když se podíváme na jednu z nejčastějších situací, tak jsou to opakované bolesti bříška. Pokud se objeví i u vašeho děťátka, rozhodně vám doporučujeme nic nepodcenit a navštívit lékaře. A co může dané problém způsobit? Podívejte se.

Problém s laktózou

Ta je součástí hlavně mléčných výrobků. A pokud není dětský organismus natolik dokonalý, aby si s ní poradil, mohou se objevit právě různé problémy spojené s bolením břicha. Když dítě zkonzumuje takové jídlo, dochází k intoleranci laktózy, což znamená, že se objeví jakási nesnášenlivost a tedy i neschopnost ji trávit. A to vrcholí tím, že se objeví problémy, jako:

  • Bolest břicha
  • Křeče
  • Plynatost

Špatné trávení jídla

Ani to není nic výjimečného. Je třeba myslet na to, že dětský organismus není úplně dokonalý a tak mu trávení jídla může v některých případech dělat problémy. A ty jsou spojeny hlavně s bolestmi, které by měly brzy odeznít. Hlavním znakem těchto problémů může být také nafouklé břicho a možná plynatost. Tedy věci, které se čas od času objeví také u nás dospělých, když si s jídlem nedokáže tělo poradit tak, jak očekáváme. Pozor tedy na to, co vašemu děťátku dáváte a zda to zvládne bez problémů zpracovat.

Nadměrné množství jídla

Je třeba hlídat, kolik toho malé dítě sní. To proto, že mohou nastat situace, kdy nemá dost. A nezodpovědný rodič ho stále krmí a krmí. A to může být celkem velký problém. Následují bolesti, které nejsou spojeny s ničím jiným, než s velkým přejedeným. A jak na to dětský organismus reaguje? Dává mozku signál, že ho bolí břicho. Často se mohou objevit také průjmy a ve výjimečných případech může dojít také na zvracení. To už je známka toho, že jste to s množstvím jídla opravdu přehnali.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno