Rychtář a bartošová

Život se nezdá, ale i taková rádoby hvězda, jakou bezpochyby je v poslední době  i  Iveta Bartošová, dokázala během několika minut znemožnit jak deník Aha tak super.cz a další deníky. Stačilo pouze málo. A to její jméno a fingovaná zpráva o své svatbě. Zpráva uvedená v původním znění se objevila na jejím profilu stránek, které v době nedávno minulé opět vstali z popele.  Po zrušení oficiálních stránek Ivety přímo facebookem, které podvodem získali několik desítek tisíc lajkování, sloužili právě tyto stránky, jako můstek mezi televizí Pětka a komunikací s pořadem Iveta živě.

Iveta Bartošová Dostala jsem nabídku k sňatku a můžu Vám všem sdělit, že jsem s láskou přijala. Datum je předběžně na 6.4.2013, děkuji všem fanouškům za podporu a sílu, kterou mi dáváte. Iveta a Pepa

Zpráva právě v deníku AHA vyvolala vlnu dohadů o účinnosti dopadu agentů ruské kontrarozvědky na současný svět, potažmo přímo na vyschlou studánku zpěvu, lásky a osobnosti Ivety Bartošové. Dohady o tom, že  nějaký její bývalý přítel, nebo dokonce msta bývalého správce a „manažera“ Ivety, Lukáše Rejmona opravdu vyvolala spíše úsměv a okurková sezona se v tomto případě, dá jen a pouze potvrdit:-D  Super.cz v podaní Sabiny Tesařové taky nezůstal pozadu, ale termín svatby si neověřil, pouze konstatoval, že měl být utajený a nějaká divná to duše jej prozradila.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Kdo za to může? Co sledoval/a?

Máme jako jediná redakce  informaci o tom, jak se to stalo a co mělo být účelem celé této zprávy. Do redakce se nám přihlásil člověk spřízněný s antistránkami Ivety Bartošové. Stránkami, které mají ve vtipném kontextu ukázat jak Ivetu Bartošovou vidí lidi kolem ní, jak ji „věří“ každé její slovo, každý její slib. Iveta Bartošová jako zpěvačka je totiž už out,  ale jako komediální dvojice v součinnosti s Josefem Rychtářem, baví daleko větší okruh čtenářů a diváků. Celý rozhovor s uvedenou ženou/mužem (utajení je samozřejmostí) máte k dispozici. Budeme mu/jí říkat Adolf/ka 🙂

 

zimní-ivetaRedakce: Proč byla potřeba zveřejňovat informaci, která se nezakládá na pravdě a zneklidňuje veřejnost?

Adolf/ka: Zneklidňuje veřejnost? Co je tohle za blbost? Co může více zneklidnit veřejnost,než samotná existence této dvojice, která slibuje, balamutí lidi a upřednostňuje pouze své finanční zájmy, před zájmem společenským.

Redakce: Nebudeme momentálně hodnotit Ivetu a Josefa, řekněte nám proč se zveřejnila táto informace a co bylo jejím cílem?

Adolf/ka: Cílem bylo jen a pouze, ukázat lidem jak všemu jednoduše uvěří, jak je celý facebook někdy nástrojem  zla, nedůvěry a bohužel i podvodu. Jednoduchý krok a ve světe bulváru nastal kolaps. Nápad byl jednoduchý, vytvořit a napsat kachnu. Nešlo o hoax, nešlo o nic podobné, ale jeden jediný příspěvek totálně ukázal jak pracuje bulvár, jak lidi uvěří všemu co se napíše. Jak hned sdílí informace a jak redaktoři sedící celý den na prdeli, nemající do čeho píchnout, okamžitě vytvoří článek a jde do tisku.

Redakce: Nemyslíte, že celý příspěvek vyvolal spíše vlnu nevole a zděšení, než nějakou konkrétní solidární akci a podporu?

Adolf/ka: K tomu není asi co napsat. To je obraz Ivety v očích veřejnosti. Každý už má z této osoby jen srandu a nikdo ji nebere vážně. Udělala si to sama a co chtěla, taky má. Toto nemělo účel solidární akce, ale ukázat jak Ivetu vidí. Dle všeho po tom co udělala ji posílají spíše do prdele, než do růžové zahrady.

Redakce: V souvislosti s anti stránkami Ivety Bartošové. Nemáte pocit, že je k tomu potřeba i někdy přiložit ruku k dílu, aby se to dostalo tam, kde se to dostalo a vy jako účastník a spřízněná osoba  těchto stránek  jste  tomu všemu taky pomohl/la?

Adolf/ka: (smích) To v žádném případě. Anti stránky IB vznikli v době, kdy se začala chovat jako kráva (pozn.redakce: neupraveno) Chová se tak do současné doby. Lidi už nebaví její termíny, plány, když je poté neuskuteční. Nic s touto věcí nemá společná Lucerna. To byl jen další její slib, bez ohledu na financování této společnosti. každý ví, že po fiasku v televizi by nebyla schopná ani mňuknout stupnici, natož celou písničku nebo několik dalších. Iveta prostě jen slibuje a dělá z lidi blbce. A to se mi nelíbí. Těžit může sama ze sebe, ale ne z rodiny, fanoušků a celé republiky.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Redakce: Nechme stránky žít životem. Máte dobrý pocit z celé akce, která začala a vlastně dosáhla nějakého výsledku?

Adolf/ka: Samozřejmě, že mám. Z lidí se stali ovce, které věří všemu co se napíše. Z bulváru se stal bulvár, který do rukou vezme a na papír přeloží i prd, když to bude nutné. Nic jiné nebylo účelem.

Redakce: Co poškozené osoby, lidi, kterým se dostalo například i v článku nějakého deníku, negativního slova?

Adolf/ka: Kdo je poškozený? Bartošová? Rychtář? jé to nemyslíte vážně. Vždyť on je jen rád, že se může v televizi ukázat a něco upřesnit, nebo dementovat. Je to rozporuplná osobnost a kdyby jeho ex manželka byla třeba tanečnice u tyče, je strašně spokojený, že má nějakou známou osobnost vedle sebe a mluví se o něm, nebo je alespoň vidět a nemusí být s lůzou. Klidně v negativním slova smyslu. Pán Rychtář dle mého trpí telemanio depresivním stavem(pozn.reakce smyšlená diagnoza nepodléhající tabulkám v lékařství) , kdy potřebuje za každé příležitosti být viděn a vidět. Evidentně jeho uspokojení nastane až v okamžiku, kdy jej celý národ bude vidět v pořadu kdysi hodně známém Kriminální ústředna pátrá. A vysílat třeba nejlépe na ČT24 kde je smyčka co půl hodinu. A Lukáši Rejmonovi správci stránek, kde byl příspěvek uveřejněný, se rozhodně omlouvat nebudu. Proč? Protože to není správce stránek, je to póvl, který nikdy nic pro dobro Ivety neudělal a navíc, ten příspěvek tam pro svou reklamu a zviditelnění nechal do současné doby. Jako správce by se postaral o férový chod stránek.

Redakce: Chystáte něco dalšího na co se můžeme těšit?

Adolf/ka: Já nemám na kraviny čas, ale až bude příležitost, rozhodně něco bude. Protože život se má naplnit, Iveta jej naplnila lží, podvodem a oblbováním lidí. Tak ať ji to už zůstane.

 

děkujeme za rozhovor.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

text  bez tiskové  úpravy. Zdroje: Antistránky Ivety Bartošové


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

4 KOMENTÁŘE

    • nechápete autorku a to chce asi zamyslet se nad svou osobou 😀 je to schválně aby lidi jako vy vyvíjeli nějakou činnost komentováním, když už se nehlásí na natáčení „já bych taky natáčel zadarmo i anál klidně s více klukama“ jak jste uvedl jinde 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno