Iveta Bartošová padla na dno

To nikdo nečekal. Zrušení koncertu Ivety Bartošové, která měla tak zahájit svůj velkolepý návrat na českou populární scénu, přišlo jako facka, ze dne na den, z hodiny na hodinu. Samozřejmě myslím to obrazně. Nikdo nečekal, že koncert bude. Omlouvám se za upřimnost, ale opravdu antikvariatní dosloužila star  už nedokáže více, jen se vystavovat bulváru. To je její chlebodárce, to je její život. Ve chvíli kdy Iveta podepisovala smlouvu s televizí Pětka, ještě rozhodně netušila, že Josef Rychtář, její partner, milenec a dříve nebo později zkrachovalý podnikatel ji totálně položí na zem a už nikdy se nezvedne. Ať si říká kdo chce, co chce, Iveta totálně promrhala šanci někam se vrátit a padla tam kde byla.

Jak jsme již psali v jiném článku, od doby kdy Josef Rychtář vzal opratě Ivetiny kariéry do svých rukou, tušili jsme čeho je tento člověk schopný a co udělá. To, že ji totálně položí na dno, bylo možné předpokládat, nakolik tento seladon, má evidentní úchylku v bulváru a ukazováním se. To, že byla Iveta na výsluní v pořadu televize Pětka, Iveta a Iveta živě, více jako on samotný, mu zřejmě uškodilo.  Nelze mu upřít kvalitu odvedené práce, je to manažer jak se patří a jak ve své rodině, tak i v rodině této superhvězdy jde vše do kopru.

Na facebook stránkách televize Pětka je vyjádření ke zrušenému koncertu v tomto znění: „Dobrý den, hlavním důvodem je ukončená komunikace ze strany manažera Ivety Bartošové. Od jistého momentu mají věc v rukou pouze právní zástupci. Za takových okolností je v podstatě nemožné dovést přípravu koncertu do zdárného konce. Proto jsme byli nuceni organizaci koncertu zastavit a koncert zrusit. Mrzí nás to samotné. Pavel“. Pro Ivetu jednoznačně špatná volba člověka, který ji má zastupovat, resp. domluvit co nejvíce kšeftů. Naopak tento rádoby PR manažer, ji zničil i poslední možnost někam se posunout.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Poslední týden na internetu koluje video, ve kterém Iveta odpovídá na dotazy jednoho bulvárního kolegu přes telefon. V tomto zvukovém videu Iveta jednoznačně zní zmateně, brečí, není schopna dát kloudnou a souvislou větu. Potvrzuje se tedy to co se píše, že ji „někdo“ zbil? nebo jde pouze a jen o opětovný stav zpěvačky, který jsem už měli možnost více krát vidět?  Jako červené plátno na býka,  působí i opakované vyjádření Ivety, že ji nikdo nebil. Takže co se mohlo stát? Proč koncert nebude? Je několik možností. PR manažer Josef de la Lidl, chtěl evidentně větší balíček, než na kterém se domluvili společně s producentem této estrády. Nebo je Iveta opravdu zmlácená, třeba si neuvědomila novou kuchyňskou linku a její rozložení a padla na hubu. I to je možné. Přeci jenom je to nové vybavení domácnosti a lze předpokládat, že tak jako lampička a stoleček, může stejně zapůsobit kuchyňská linka. V tom případě, by asi nepomohli ani nejkvalitnější makeup přípravky na zakrytí modřin, pouze sádrový odlitek. Víme jak je Ivetka citlivá na jakoukoliv změnu vizáže a jaké modráky dokáže nadělat stoleček, natož kuchyňská linka, nebo nové dveře. Další možností neméně reální je to, že by to Iveta nikdy nedala. Necvičila, nezpívala. Je těžké se vrátit tam kde byla kdysi. Cvičení posledních pár měsíců ji k dokonalému zpěvu stoprocentně nepřivede. Snad poslední a neméně pravděpodobnou je totální fiasko v prodeji lupenů. Samotná pětka měla v záloze přes 300 lístku, vlastně se vůbec neprodávali poslední řady. Přeci jenom se snažím spíše přiklonit ke druhé možnosti. Určitě na tom něco bude, když nevychází z domu a je schopná se vybrečet do telefonu někomu, koho z duše nenávidí. Zoufalost v jejím hlase byla evidentní.

Samozřejmě zrušením koncertu se oba tábory jak fanoušku i anti fanoušku tak trochu změnili v poměru. Fanoušci se už netěší, evidentně hledají pouze náhradní program za nekonání koncertu a dají za vděk možná i Pojkarové, jen aby lupen, který zakoupili jako dárek pro někoho nepropadl. Anti „fanoušci“ Antistránek naopak oslavují. Protože to co celou dobu prezentovali se ukázalo jako pravda a ať už byl důvod zrušení jakýkoliv, lze jim jenom blahopřát za vytrvalost. Navíc antistránky evidentně nemají konkurenci a rostou rychleji než oficiální Fan klub, což je pro Ivetu jasná ostuda. Nevěří ji už nikdo a proto se protipóly stávají každým dnem nevyváženější.

Včera zveřejnil deník Ahaonline a poté i deník Super.cz, koláže z antistránek, které bez svolení upravovali a použili v článku. Jako jediný jsme od administrátora anti-stránek dostali svolení k prezentaci v našem článku. Navíc jako nám uvedl sám administrátor anti-stranek, deník  super.cz prezentoval obrázky jako obrázky fanoušku s nadpisem : Fanoušci dotlačili Bartošovou do Lucerny. Nebude se jí to ale pranic líbit! . To se samozřejmě nelíbilo jak fanouškům tak antistránkám, a je z toho zběsilá konverzace. Písemné vyjádření administrátora antistránek předkládáme v plném znění:

Dobrý den, děkuji za dotazy. Pokusím se odpovědět stručně a jasně. Jak deník Aha tak Super, si přisvojili něco co jim nepatří. Je to práce lidí a fanoušků antistránek a  není uvedený skutečný zdroj, pouze chybná interpretace, že se jedná o fanoušky. Super navíc upravil koláž, která v té chvíli ztratila pointu. Zároveň všechny fotky, které oba deníky zveřejnili, jsou dané ke chvíli a situaci, která v té době vznikla. To znamená, že oba deníky uvádějí nepravdu. Nebavíme se pouze teď v tento moment, ty fotky jsou za rok existence stránek a byli vytržené z kontextu časového období, ve kterém byli zveřejněné. Jak pán Zápal, tak Autor ph z Aha vytvořili článek, který stojí popravdě za hovno a patřičně jim to fanoušci antistránek dali najevo. Více se k tomu, vyjadřovat nebudu, Hezký den. M

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Toto video shlédlo už více jak 13800 lidí a je to vlastně  parodie, kdy se Hitler dozvěděl o zrušení koncertu Ivety Bartošové. Jedná se o ukázku z  filmu Pád třetí říše. Jsou tam zakomponované české titulky a Hitler je hodně špatný ze zrušeného koncertu. Opravdu to stojí za shlédnutí.

 

Boje televize Pětka a umíněného Josefa Rychtáře začali nabírat obrátky. Rychtář požaduje peníze po Pětce, ta naopak dle zdrojů požaduje ještě vyšší částku po Iveta. Celé řešení je tak v nedohlednu, ale v případě, že se rozhodne Iveta zbavit pijavice, kterou má na zádech, je možné, že se obrátí vše v lepší konec. Budeme doufat, že foto ze záhlaví tohoto článku, které jsme s dovolením antistránek prezentovali, tak nebude pravdou v blízké době. Navíc Ivetě pořád leží exekuční příkaz k prodeji nemovitosti na její domek. Z toho se i přes ubezpečení, že vše je uhrazeno, jen tak nedostane. Josef nevydělává evidentně tolik aby to utáhl, a Iveta, ta s prominutím, nevydělá po tomhle fiasku už vůbec nic.

katastr Iveta Bartošová

Zdroje: facebook.com

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

5 KOMENTÁŘE

  1. je to troska, toli sanci dostala a kazdy kdo ji pomohl nakonec skoncil spatne. nezaslouzi si aby ji nekdo dalsi daval sanci. aj jde do haj.lu

    • To je pravda, ale můj názor, slušnost je zeptat se, druhá slušnost i když se jedná o bulvár, je neuvádět nepravdu. Na stránky chodím dlouho a myslím, že snad jedna z nových fotek byla Lucerna. Jinak vše z minulosti.

  2. Zajímavá podívaná, hlavně na jejich stránky Fan klubu. Člověk, který nemá vůbec žádnou sebeúctu na stránkách Zápalovi nadává, že je prasopes a ukájí se nad Ivetou. Někdo kdo točil porno pro chlapy, v Praze je proflákly jako socka, která nikde nedělala, z všech podnájmu jej vyhodili za neplacení bude tady někoho kritizovat. Fuj. http://www.facebook.com/michal.koszoru

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno