alu kola
zdroj: aluapneu.cz

 

Pro vynalézavé kutily a milovníky parádních kár je určen AluaPneu Blog. Zajímavé články potěší nejen nadšence automobilismu. Pokud máte doma vůz staršího ročníku a rádi byste si jej vylepšili, inspirujte se trendem západní Evropy a namontujte si na své auto staršího data velká alu kola. Jistě se nadchnete článkem blogu, Chcete být In? Postavte starou káru na elektrony!

Moderní nápad k nezaplacení

Přibližte si trendy nenáročnou úpravu automobilů, která vám dodá maximální požitek z jízdy. Skvěle podaný článek doplněný fotografiemi vám přiblíží několik změn pomocí alu kol, alu disků a příslušenství. Není třeba pochybovat o tom, že je Volkswagen Brouk jeden z nejatraktivnějších vozů. Do dnešních dnů ho bylo vyrobeno 21 milionů. Tento luxusní vůz byl objektem nejrůznějšího zdokonalování. Mezi nejúspěšnější úpravy patří snížená střecha, chromované nárazníky, čiré lampy anebo velká alu kola.

Klasika v novém hávu

Častějším automobilem brázdícím i české silnice je Volkswagen Golf. Jeho pěkný design a hrubé tunery zdokonalíte elektrony a velkými koly. Nestárnoucí značka, Audi, vypadá naprosto skvěle s alu koly, a to především u retro modelů s pavučinami. Modely Porsche lze pořídit za výhodnější cenu. Šikovný kutil si poradí s vylepšením vzhledu hliníkovými koly. Německá značka Bmw se proslavila starými Bavoráky. Pokud máte v garáži tento model, osvěžte ho elektrony a těšte se z nadčasového zážitku z jízdy.

V hlavní roli stylový vůz

Vášniví sběratelé si velmi oblíbili Mercedesy s pěknými litými koly a elektrony. Za povšimnutí stojí i polský Fiat, samozřejmě doplněný alu koly. To platí i pro automobily Lada, které dostanou s novými elektrony super kabát. Mohli bychom jmenovat ještě vylepšení Fordu Escort anebo Volva. Přečtěte si působivé články AluaPneu Blogu doplněné fotografiemi a informujte se o nových vychytávkách ze světa alu kol, alu disků, pneumatik anebo příslušenství.

Zdroj foto: aluapneu.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno