elektronicka cigareta

 

elektronicka cigareta

Kouření je nešvar, kterému holduje každý třetí Čech. Většina kuřáků si negativní důsledky uvědomuje a snaží se přestat, nebo alespoň množství vykouřených cigaret výrazně omezit. Ročně típne svou „poslední“ cigaretu téměř 70 % kuřáků, ale jen 3 % z nich skutečně přestanou kouřit. Patříte do této početné skupiny lidí i vy a rádi byste svůj zlozvyk nadobro porazili? Mohla by vám pomoci elektronická cigareta, která snoubí hned několik podstatných výhod. Jaké to jsou, vám prozradíme v následujících řádcích.

1. Elektronické cigarety nekouří

Je to skutečně tak, elektronické cigarety, byť na první pohled vypadají jako klasické cigarety, fungují na úplně jiném principu. Pomocí patentované technologie vytváří páru, kterou kuřák inhaluje naprosto stejným způsobem jako běžný cigaretový kouř. Pára je bez zápachu a příjemně voní po zvolené příchuti e-liquidu. Nijak neobtěžuje okolí protože se rychle a lehce rozplyne. Není tak problém „zapálit“ si i v nekuřáckém prostředí.

2. Bez obsahu toxinů a jiných jedovatých látek

Snad největší předností budiž absence dehtu, oxidu uhelnatého a ostatních karcinogenních látek. Kuřák tak nepřijde o svůj každodenní rituál a o nikotin, na kterém je jeho tělo závislé. Přesto bude kouřit zdravěji a neobtěžovat pasivním kouřením okolí.

3. Volitelné množství nikotinu

Ani v tomto ohledu nemůže klasická cigareta elektronické alternativě konkurovat. Náplně do elektronické cigarety mají volitelný obsah nikotinu, což pro kuřáka znamená jediné – může dávku plynule regulovat a postupem času snižovat.

4. Množství příchutí, které vám budou chutnat

Když už musíte kouřit, proč si zážitek nezpříjemnit e-liquidem s příjemnou příchutí ovoce? K mání jsou také méně tradiční aromata jako čokoláda, karamel, tiramisu, vanilka či energetický nápoj. Prohlédněte si náplně do elektronické cigarety u specializovaného prodejce mojeelektronickacigareta.cz a vyberte si takovou, která vám bude zrovna po chuti.

5. Když kouřit, tak stylově

Elektronické cigarety jsou přeci jen stylovější. Vyrábí se v mnoha odlišných provedeních, mají kompaktní rozměry a mají kvalitní a odolné kovové tělo. Za zmínku stojí například e-cigarety Joyetech eGo One Mini, které jsou z designového hlediska na špičkové úrovni.

Tak co vy na to? Potřebujete snad další důvody, proč přejít na elektronickou cigaretu?

Zdroj Foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Dobře popsaných 5 důvodů. Právě díky těmto pěti důvodem sem přestal kouřit a přesedlal jsem na e-cigarety. Je to něco úplně jiného, než cigareta a cítim se lépe.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno