vybavení domácnosti

Taky toužíte po krásném a stylovém domě, jaké znáte z časopisů? Není problém, nemusíte investovat desítky tisíc. Jak jistě víte, krása se často skrývá v maličkostech. I pomocí malých detailů můžete vykouzlit něco velkolepého.

Každý touží po útulném a nádherném domově podle posledních trendů. Tyhle trendy se bohužel často mění a málokdo má dostatek financí na to, aby neustále kompletně obměňoval vybavení domova. To ani není potřeba. Luxusního vzhledu lze dosáhnout s použitím doplňků. Jdeme na to!

1. Nasbírejte inspiraci

Žijeme v 21. století, takže na časopisy zapomeňte. Dnes se dá všechno najít na internetu a skvělým portálem, který shromažďuje fotky krásných interiérů je Biano.cz. Zveřejňují tam opravdu přímo fotky existujících interiérů i exteriérů z České republiky, které vypadají jak z luxusního hotelu. Určitě najdete něco, do čeho se zamilujete.

2. Nakupujte ve slevách

Pokud jste trochu zdatní v googlení, sedněte si k počítači a hledejte vybavení domova na internetu. Nejspíš bude těžké najít přesně ty samé lampy, do kterých jste se zakoukali na Biano, ale podobné najdete určitě. A za lepší cenu.

3. Volte neutrální barvy

Toužíte-li po tom, aby moderní vzhled interiéru nějakou dobu vydržel, vyvarujte se barevným trendům. Pokud jsou letos „in“ fialové tapety, příští rok to mohou být například zelené. Důležité vybavení místnosti (tapety, nábytek, …) nakupujte v neutrálních barvách, barevné odstíny řešte až formou doplňků. Změna polštářů a závěsů vás vyjde na pár stovek.

4. Projevte kreativní duši

Jste-li aspoň trochu kreativní, využijte toho. Kolikrát není potřeba kupovat novou věc, stačí ji přemalovat, trochu přešít nebo nějak upravit. Bude vypadat jako nová a vyjde vás na pár korun. Spoustu kousků tím úplně proměníte! Třeba nově natřený nábytek prokoukne a místnost úplně změní.

Inspirovali jsme vás? Máte chuť se pustit do díla? Mrkněte ještě na Biano.cz, protože tam krásné bydlení začíná!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno