hroznový cukr slaví

V roce 1992 začala společnost Naturprodukt s distribucí hroznového cukru Intact na českém trhu. Po 20 letech se dostal k zákazníkům 30miliontý kus tohoto rychlého dodavatele energie. Jubilejním kusem byla rolička hroznového cukru s čokoládovou příchutí. Hroznový cukr se postará o okamžitý přísun energie při únavě nebo vyčerpání.

 

Hroznový cukr Intact se poprvé představil německým zákazníkům již v roce 1956. Na českém trhu jej začala dovážet a prodávat před 20 lety společnost Naturprodukt. Složení výrobku je stále stejné. Mění se pouze příchutě. Z původních 8 je aktuálně k dostání 23 příchutí. Mezi dlouhodobě oblíbené patří citron, pomeranč nebo jahoda.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Hroznový cukr je rychlý a nejlépe dostupný dodavatel energie pro lidské tělo. „V krvi cirkulující molekuly dextrózy garantují každým okamžikem rychlé dodání energie všem buňkám těla. Náš nervový systém i svalstvo jsou řízeny na hroznový cukr,“ říká produktová manažerka Intactu Edita Kravčíková.

 

Hroznový cukr Intact je k dostání pouze v lékárnách. Jedna na jazyku rozpustná pastilka obsahuje 2,1 g sacharidů a má energetickou hodnotu 8,7 kcal.  Doporučená prodejní cena roličky je 19,70 Kč.

Zdroje: Tisková zpráva


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno