kypr

Chcete si vychutnat nezapomenutelnou dovolenou v oblíbené destinaci a zažít mnoho různých zážitků? Nic není nemožné! Existují i taková místa, která si zamilujete a kam se budete chtít pravidelně vracet. Nevěříte? Čtěte dále a objevte 3 zajímavá místa pro dovolenou.

Řecký ostrov Kos: krásné pláže i zajímavá historie

Řecko obecně nadchne snad každého náročnějšího turistu. Tamější pláže patří k těm nejkrásnějším a především nejčistším, stejně tak jako moře. Nadchne vás i výtečná gastronomie. U této zajímavé země se nachází spousta ostrovů a ostrůvků. Mezi ty nejzajímavější patří ostrov Kos. Na něm si můžete dosyta vychutnat relaxaci na písečných i oblázkových plážích. Věděli jste, že ostrov Kos byl domovem Hippokrata? Nebo to, že se nachází pouhé 4 km od tureckého pobřeží? Ano, je tomu skutečně tak! I z toho důvodu se můžete jednoduše lodí dostat do tureckého Bodrumu.

TIP: Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou? Podívejte se na nabídku apartmánů v Řecku!

Bulharský Sozopol: jedinečná romantika a historie

V Bulharsku nalezneme město Sozopol, které zajisté nadchne všechny milovníky historie, malebných zákoutí a romantiky. Večerní procházky tajemnými uličkami, posezení v hospůdce na útesu s výhledem na moře, tak přesně i takové zážitky si můžete v Sozopolu vychutnávat každý den. Jedná se o prastaré rybářské město, které má skutečně co nabídnout. Během toulek městem narazíte na řadu tamějších obyvatel, kteří vytváří jedinečná díla, ať už se jedná o malby či pletené a háčkované ubrusy. A co že je největším lákadlem Sozopolu? Samozřejmě pláže! Krásné pískové pláže se světlým pískem na pobřeží Černého moře vyzývají k návštěvě a hodinám stráveným relaxací.

 

sozopol
Sozopol

Kypr: křišťálově čisté moře a romantika na každém kroku

Kypr je znám jako ostrov bohyně lásky a krásy – Afrodity. Říká se, že na Kypru jsou jedny z nejkrásnějších pláží, a to v celém Středomoří. Na Kypr také míří řada novomanželů na svatební cestu a není se čemu divit. Ostrov nabízí kromě klasické relaxační dovolené i další vyžití, a to sportovní či poznávací. Rozhodně se zde tedy nebudete nudit. Pokud si potrpíte na romantické chvilky, zajisté si přijdete taktéž na své. Co vidět na Kypru? Doporučujeme třeba krásnou zátoku Nissi Bay, která nabízí jedinečný výhled na protější ostrůvek. Moře hraje u této zátoky všemožnými barvami, čím se stává lákadlem pro všechny romantické duše.

Dovolená přesně podle vašich představ

A jaká bude vaše dovolená snů? Vyberete si Bulharsko, Kypr či ostrov Kos? Objevíte nové místo, na které se budete rádi vracet? Ať už tak či onak, věříme, že si vysněnou dovolenou užijete na maximum a přivezete si mnoho nových a jedinečných zážitků, na něž budete dlouho vzpomínat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno