tipy do kuchyně

Patříte mezi ty, kdo si nedokáží svůj jídelníček představit bez lahodného masíčka? Hledáte novou inspiraci, jak maso upravit? Potom vás tento článek mile překvapí. Přinášíme vám hned 3 tipy na zajímavé pomocníky do kuchyně, které se vám budou skvěle hodit.

Libo-li lahodnou šunku nebo paštičku?

Pokud máte rádi maso a salámy, potom vás jistě nemůže uspokojit chuť běžné šunky, která je k dostání ve většině tuzemských obchodů. Právě šunku výrobci hodně šidí, takže místo masa je plná vody, soli a bůhvíčeho ještě. Prvním naším tipem proto je domácí šunkovar. S ním si můžete lehce vytvořit domácí lahodnou šunku třeba každý den. Naším favoritem je Šunkovar PRESTO, který má speciální teploměr pro kontrolu teploty během dušení šunky. Je v něm možné vyrobit i poloviční porci. Využít se navíc dá i k přípravě lahodných domácích paštik! Vaše chuťové buňky poznají pravý ráj!

šunkovar tescoma

 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Maso bude vždy dokonale připravené

Naším druhým tipem je tenderizer na maso. Jedná se o ve své podstatě jednoduchého, ale efektem nepřemožitelného pomocníka. Tenderizer slouží k úpravě masa – s ním budete mít vždy jistotu dokonale šťavnatých steaků. Umí totiž maso zvláčnit a tak ho připravit na další úpravu. Stačí vlastně jen zatlačit na rukojeť. Vše ostatní tenderizer obstará za vás. Vřele vám doporučujeme Tenderizer na maso PRESTO, na který se vztahuje záruka 3 roky a koupit ho můžete za méně než 170 Kč!

tenderizer na masio

Pro jistotu dokonalého zpracování

Třetím pomocníkem do vaší kuchyně se může stát teploměr na maso. Oceníte ho zejména ve chvílích, kdy pečete maso v troubě, nebo při přípravě bifteků. Teploměr je jedinou možností, jak můžete přesně určit teplotu masa a mít jistotu, že bylo řádně propečeno tak, jak chcete. Dobrou volbou je Teploměr do masa GRADIUS, který je vyroben z nerezavějící oceli a odolného skla a je vhodný pro použití v plynové, elektrické i horkovzdušné troubě.

teploměr na maso

Jak si chuť masa užít?

Stačí dodržet úplně jednoduché pravidlo – pečlivě ho vybírejte. Vrací se tradice rodinných řeznictví, takže kvalitní maso je k mání. A dobrá zpráva na konec, z obchodů zmizelo i nechutné křehčené maso, takže se nemůžete mýlit!

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno